Igrači Reala slavili gol, a Ronaldo se ljutio što on nije zabio

Cristiano Ronaldo
Reuters
16.03.2015.
u 11:29

Ronaldo je u 18. minuti atraktivno pokušao škaricama, no njegov pokušaj je odbila obrana Levantea. Lopta je stigla do Garetha Balea koji je doveo Real u vodstvo. I dok su ostali igrači Reala krenuli jedan drugom u zagrljaj, Ronaldo je nezadovoljno odmahnuo rukom...

Cristiano Ronaldo sinoć je očajnički želio zabiti gol Levanteu i smanjiti zaostatak za Lionelom Messijem u utrci za najboljeg strijelca lige (trenutno je 32:30). Ronaldo se zbog toga uopće nije radovao pogotku kojega su zabili njegovi suigrači.

A sjajan potez napravio je Karim Benzema u 64. minuti utakmice. Napadač Reala odlično se snašao i nakon centaršuta s dense strane petom pogodio okvir gola. Da je ušlo, bio bi to kandidat za gol sezone.