Štimac: Odluke HNS-a su predmet ismijavanja; Ćiro: Čačić nema reference za izbornika
- Nemam tu što puno komentirati, sve je već rečeno. Daleko sam, ali blizu reprezentacije koja je bila moj život. Tko god vodi reprezentaciju Hrvatske, ne vidim drugu opciju nego da navijam za nju. Uvijek ću navijati za Srnu i Modrića, a kada odu oni, navijat ću za one koji će doći - rekao je Bilić.
Komentari 40
HŽV
jel može netko od novinara pitati samodopadnog rtv majstora kako se osjeća sad kad je velika većina navijača odlučila zbog njega bojkotirati reprezentaciju?
Ćiro majstoreee!!!!
Ovo je dno dna!
ako ce npr modric i kompanija slusat ovoga... smjesno
Vidjeti ćete sutra po prvom popisu zašto je cacic tu., pa taj ce zvati sve mamiceve ne samo iz Dinama, već iz lokomotive, spezije. Pivaric bek( veća rupa od pranjica u obrani), Lovren(kiksara) stoper itd., mi vise nemamo reprezentaciju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
HŽV