Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 134
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nogometni stručnjaci
Povratak na članak

Evo što Ćiro, Štimac, Špaco, Ladić, Stanić, Katalinić i Marić kažu o Čačiću!

Stanić: Stalno se bavimo posljedicama, a ne krivim putom kojim idemo, na kojem smo izgubili zajedništvo

Komentari 53

21
215794
17:28 22.09.2015.

Izbornik je izabran sto sad pozelimo mu puno srece bez njegove srece nasa je tuga golema

VL
TE
Televizor
16:59 22.09.2015.

Teško mi je uć u glavu Mamiću i Šuker. Znaju da imaju brojne neprijatelje i onda im još ovako serviraju municiju.

VL
VL
vladek
15:51 22.09.2015.

Sama jal i bezveznjakoviči

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:21 23.09.2015.

a zar vam je mamić tolki problem? pa što je on to napravio? 10 naslova prvaka za redom, to je vjerojatno glavni krivac. to što mamić upravlja klubom može nekog smetati, ali.. vidimo kako torcida upravlja hajdukom, i ne trebareba to veselje priuštiti dinamu. hajduk je visoko zadužen klub, koji samo zbog politike nije u stečaju i bankrotirao. torcida traži da grad split i županija financiraju jedan profesionalni pogon, a to isto spočitavaju gardu zagrebu, koji po zakonu radi ono što mora. financirati, tj. održavati objekte u svojem vlasništvu. i izdvajati nešto (zakonski propisano) za sport. ako je hajduku tolki problem dinamo, onda neka vrati novac kojeg svake godine dobije iz uefe, a na račun rezultat (koje potcjenjuje) dinama u europskim ligama. čačić je dobar trener. ima zadatak odraditi zadnje dvije utakmice. sa igračima kojima se živo svira za reprezentaciju. oni su igrači svojih klubova, te svoje noge s pravom čuvaju za nastupe u klubu. reprezentacija je nevažna, ona je prilika za odmor. vrijeme je da se mi kao narod osvijestimo. da je sport razonoda, a ne život. ako se ne plasiarmo na ep, zar će život stati? aha, pivovare će izgubiti (kako izgubiti) tolko i tolko milijuna. jer neće biti potrošnje... pivovare su strane, nisu naše. podići će se bdp...? pa krasno, ako će nas par sanduka piva po kvartu dići iz recesije, onda smo stvarno u rangu albanije, moldavije... ne kužim, jel se to sindrom torcide i 'bbb-a' prenio i na nacionalni nivo? mi, 'navijači', smo protiv svih koji upravljaju nogometnim savezom, koji je btw. krcat novcem ko pun brod, jer se svih ovih godina dobro radilo i zarađivalo, pametno upravljalo. i očito da su mnogi bacili oko na taj novac, posebno slabi klubovi, koji bi sad htjeli na račun tog novca preživjeti sezonu. naravno da pretendenata na ta mjesta i položaje ima puno više nego se to čini. i svima njima je mamić glavna prepreka. ispada da je mamić najsnažnija figura u ovoj zemlji. ako sudac ne svira penal za hajduk kad igra protiv šibenika, sigurno je mamić to izrežirao. ako se svira protiv osijeka, e onda je ipak pobjeda hajduka nad mamićem, uspio je pobijediti suca. čudno da u europskim natjecanjima mamić ne uništava hajduk. to rade dila gori... valjda neka dinamova filijala, tko će ga znati. čačiću mir.

VL
ZL
zlatomoje
20:43 22.09.2015.

Mogli su komodno i Jurčića stavit...u jedno sam siguran...a to je da će Maminjo sad još komodnije trpat u repku svoje igrače koji su za prodaju..

VL
21
215794
17:42 22.09.2015.

Ja bih za pomocnika Anti doveo Stimca,Stimac je znalasc samo se nekada previse zanese Ante bi ga usutkao u pravi cas

VL
Avatar Abcda
Abcda
16:30 22.09.2015.

UDBA drzi sve konce , od 1995 do danas

VL
HL
HV_LAKI102
21:18 22.09.2015.

Nesposobnog Sukera treba zamjeniti Stimcem a gospon Mamica zbog sukoba interesa deportirati u Dinamo i problem rjesen.Ako se u meduvremenu smjeni i nesposobna vlada,garancija uspjeha zagarantirana.

VL
SO
sohnahoakasaa
01:58 23.09.2015.

Želim Čaćiću sreću a igračima spotsko poštenje ako već nemaju nacionalnu odgovornost i privrženost. Ali obzirom da u cijeloj državi ništa ne štima, da vladinom krivicom vlada kaos - pobrinuli su se i da se dočepaju i šprta, pogotovo nacionalne vrste, Hrvatskog ponosa, veselja i ljubavi . Bljak ....ali nadam se da im sitno brojimo.

VL
MT
mladen.turcic
06:04 23.09.2015.

opet nisam izabran za selektora,damn

VL
DJ
djordje
09:36 23.09.2015.

sve više i više repka liči na bih repku.

VL
MN
Marijan Nikic-Pejic
12:36 22.09.2015.

Ne mogu jedno shvatiti. Kakav je to covjek taj noviizbornik. Kada bi svi tako govorili o meni (procitajte dobro sta toi stoji izmedju redaka!!), nema toga sto bi me natjeralo da postanem iozbornikom. Ocito je naucio biti necija marioneta, pa mu i ovoga puta nije bilo tesko.

VL
PE
perfa57
14:05 22.09.2015.

Objektivno jesu li Bilić, Štimac i Kovač imali veče reference u stručnom radu i vođenju klubova određenog renomea i ranga natjecanja u odnosu na Čačića?

VL
BL
Blufon
15:56 22.09.2015.

Mksdk ti si nisi očito dobar s glavom svojom...Mamić da nije imao sponzore i industriju...Šeike i ruse.. Pa kad mu nisu ni potrebni bili kraj bandica i love od zagrepčana... Niti jednu svoju lipu nije u Dinamo uložio,niti u stadion..Sve što je radio radio je iz koristoljublja... Pa svašta mogu čut...ccc.

VL
Avatar Johanson
Johanson
15:26 22.09.2015.

Smeta im svastika a Joe ne.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.