I Džajić bi mogao učiti od Mamića
Prvi operativac Dinama zasjenio je i velikoga bossa Zvezde, nekada kralja transfera
Komentari 47
Svaka čast maminjo.
Niti jedan kupljeni stranac nije prodan za vise nego sta je doveden.Veliki uspjeh.Zarađeno oko milijardu kuna samo na transfere da bi postali sprdnja po Europi, jos jedan veliki uspjeh.Zaboravili ste napisat i da mu nema premca u pražnjenu tribina.A kakav je on menađer moglo se vidjet i u drugim klubovima, a tamo je imao takve uspjehe da nikad nismo ni culi za njih.I ja jednostavno ne mogu shvatiti da itko ko je navijač bilo kojeg kluba na svijetu razmišlja isključivo o zarađenom novcu, dobrom poslu i odšteti.Tog nema nigdje na svijetu. Navijača kluba uglavnom zanima sportski aspekt i u bilo kojem drugom klubu na svijetu navijač nakon prodaje stožernog igrača (ili jednog od stožernih) razmišlja samo o tome kako tog igrača više nema i da li će ga i kako zamijeniti. Samo u ovoj truleži od Dinama postoje biseri koji su presretni jer "Zdravko je napravio dobar posao" i to čisto financijski. Kaj ti kao navijač Dinama imaš od tog "dobrog" posla, ako se prodalo bez da se našla adekvatna zamjena?
zanimljive opservacije....Mamić ne zna kupiti
koji neprimjereni clanak i promaseni hvalospjev o nekakvom "sportskom djelatniku". uspjeh i ugled u sportu stjeces rezultatima na sportskim terenima i kao djelatnik kluba, ne samo kao sportas. nije bit sporta trgovati, kupovati i prodavati, nego vizija u stvaranju ii potvrda u ispravnost iste kroz sportske uspjehe. pa ljudi dragi, ne radi se tu o izolaciji kuce i stiroporu ili o utrzku falcificiranih levisica te svercanjem kamiona punog cigaretama..... hnl definitivno nije nikakvo mjerilo, gdje je sve podredjeno jednoj direktivi. a o spomenutom ne treba trositi niti rijeci, jer sve se zna a nista se ne poduzima iz samo nekim znanih razloga.
zanimljive opservacije ...Mamić ne zna kupiti,Mamić nezna ustrojiti trenere,Dinamova škola je sprdnje,mamić o svemu sam odlučuje..maksimirski vlastodržac...diktator ,a tko mu je onda donio te igrače....Tko je Balabana prodao u Englesku i za koje pare ..pa šta ako ga je poslije kupio za dio tih novaca..Nowotny je jedan od najboljih Dinamovih marketinških poteza,koji je poslije otvorio vrata i Kochu ,Cufreu ,Tonelu...itd...Tko je doveo i prepoznao Eduarda,Vukojevića,Sammira,Modrića,Vidu,Olića ,Mandžukića,Šimunića igrače koji drže a HR repku....
Nitko sa ovih prostora nije Mamići ni do koljena,a kamoli li Džajić.Da je Mamić imao igrače za prodaju kao prije Džajić Maksimir bi bio nogometni centar svijeta.Mamiću,što mogu reći kao stara garda BBB poživio ti nama još najmanje 100 godina.
@danijelIOO, ako "navijaca" kluba zanima SAMO sportski aspekt zasto ne dolazi na utakmice ??? Zato jer je tamo jedan "mamic ". Aha, znaci NIJE samo sportski aspekt. Svi smo mi pametni i uvijek cemo naci nesto sto nam ne odgovaraa da bi mogli pljunuti. Takvi smo. Reci nesto za Mamica ili protiv Mamica je suvisno, sve je do sada receno. Ima svoje negativnosti ali ima i dobrih stvari. Pa tko zeli, moze biti realan. Cinjenica je samo da nema sanse da jedan covjek iz vrha kluba moze mene otjerati sa tribine kada igra Dinamo i to samo sto se on ponasa onako kako bas meni i ne odgovara. To ne kuzim. Zasto Kerum i oni ostali nesposobni tovari ne otjeraju Torcidu ? Pogledaj kako zivi Hajduk ali TRIBINE NISU PRAZNE !!!! Vratimo se Dinamu, vratimo se na tribinu i tako pokazimo koliko volimo klub. Samo tako.
@BrankoH, sto mogu ministri financija Moratiju, Berlusconiju ili onim seicima u Parizu ili Manchesteru....svaki treci transfer u Spanjolskoj je " ispod stola " pa svi ipak dolaze gledati i navijati za svoj klub. Jedino nama to stvara veeeeliki problem . Ne kazem da ne treba biti red ali kako meni kao navijacu Dinama samo i jednio to moze biti najbitnije !!!
04.01.2013. u 13:07h Castro je napisao/la: oprosti ali niti jedna Hajdukova uprava nije svoje navijace nazivala zavedenim muslimanima, huliganima, podzemljem ili slicnim stvarima.I ne, ovo nije nas klub, vec klub jedne obitelji.I svom klubu ne zelim da mi čelni ljudii vrijeđaju majku okolo kojekome, da nitko u klubu ne prijeti smrću ili premlaćivanjem novinarima ma kakvi god bili, da ne drapaju majce na kojima je grb Dinama, ne valjaju se po podu aerodroma, ne paradiraju u gaćama u javnosti, nemaju općenito kočijaški riječnik, da uprava nekome i odgovara za to kaj dela. Želim da u upravi ne sjede ljudi koji su u sukobu interesa i kojima se za nezakonite radnje gleda kroz prste ili imaju veze u policiji. Također, želim igru na terenu gdje će se pokazati kako igrači ginu za svaku loptu
Protiv mamica mogu govoriti samo oni koji ne vole,odnosno mrze dinamo.Za sve druge ostale je ,,fenomen bez presedana.Da zivi u engleskoj davno bi bio na celu mancestera ili chelzija.Po meni je najuspjesniji menager zadnjeg desetljeca u evropi a vjerovatno i u svijetu.Koliko je samo djecaka doveo za cokaladu a prodao za milijune eura.Eduardo,halilovic,mandjukic......olic.......Ja mu mogu samo reci ,,svaka cast,maminjo.
04.01.2013. u 13:34h stevica je napisao/la: Samo steta kaj se ugled ne stvara stanjem na bankovnom racunu vec nekim rezultatima.Jbga, ako ti zelis da ti klub vodi ratni profiter koji krsi zakone, tvoja stvar.Ja sam odgajan tako da takve ljudee ne treba postivati
04.01.2013. u 13:46h Hohštapler je napisao/la: Zamisli ti to, ja trebam lijecenje zato jer ne podrzavam kriminalca.Stvarno zasluzujemo biti ovako na dnu kao narod uz ovakvo razmisljanje poput tvojeg.
04.01.2013. u 13:34h stevica je napisao/la: Englezi su ga vec nazvali najluđim(u negativnom smislu jel) menađerom u Europi.Sumnjam da bi ga itko htio.Oces da im otjera navijace? :)
danije,nadji si zivot umjesto da gadis mamica stalno
Svaka cast rukovodstvu kluba! Pogotovo u danasnje vrijeme i uz ovakvo stanje u Hrvatskoj, imati pozitivnu bilansu poslovanja i to s tolikim plusom je fantasticno. I kad se pogleda da je samo jedan kvalitetan transfer pokrio sve one prothodne promasaje-svaka cast.
Mogu vam samo reci da zivim na zapadu i da se ovdje pozitivno misli o njegovim poslovnim potezima. No, u nasoj zemlji je uvijek postojala nevjerojatna jal i zavist. Prema tome, ni ne cude negativni komentari.
U gospon Mamiću žive dva čovjeka, Jedan je kauboj, koji često nezna što čini., Drugi je .... Majstor, stručnjak manager, koji je u stanju svakako igrača prodati, neke od njih za 10x veći novac nego što vrijede!!! Kada njega potjeraju,u, a to je uskoro, mislim da će se CRO Nogomet ugasiti, EP, SP, CL postat će samo jedan san... Ipak mislim da je sve skupa samo jadno i žalosno.
Gladiator, ljudi to ne vide. Jucer sam citao komentar jednog lika na forumu koji pljuje Mamica i DInamo. A velica Dinamo iz doba Canjuge. A zaboravlja (ili je jos bio klinac) da su i onda pljuvali i po Canjugi i po Dinamu. Samo sto je onda Canjuga vodio klub s drzavnim novcem. Danas je stvar drugacija. No jedno je sigurno, nikada im nitko nije valjao.
Porezi na transfere? Ni Linić mu ne može ništa! Ja mu iskreno čestitam!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
grgazlatoper21 ne mooras biti posebno pametan da bi prepozna npr mandjukica,to bi cak i ti mogao. mamic je njega kupio od zagreba u kojem je mandjo igrao sjajno i ne trebas biti pametan i "prepoznavati" vec imati pare. ..i onda jos napises tu jednog simunica,prekaljenog igraca,o kakvom ti prepoznavanju pises covjece?