Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MORO NAJAVIO ENGLESKU
Povratak na članak

Hrvatsku u Rusiji pratio s tribina, broncu u Kataru gledao s obitelji, a danas je član vatrenih

"Engleska jest najjači protivnik u skupini, ali ne treba niti jednog protivnika podcjenjivati. Imaju veliku kvalitetu, engleski reprezentativci igraju u visokom intenzitetu. Ima puno igrača koji rade razliku, Englezi su odlična momčad s odličnim pojedincima", rekao je Moro

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.