Hrvatskoj oduzeto domaćinstvo Svjetskog prvenstva, pljušte međusobne optužbe
Nakon što se HAS obratio priopćenjem zašto je izgubljeno domaćinstvo SP-a u krosu, brzo je stigao odgovor druge strane
Komentari 5
Politička korupcija je uništila sport u Hrvatskoj. Za sport se nikada nije izdvajalo toliko novca iz proračuna, a rezultati nikad lošiji.
Znači preko 2M€ je bilo isplativo na koji to točno način???!
vjerojatno HAS nije to gurao jer to nije njihov projekt, pa kbk, a ima i ljubomore u tome. malo nas je, al smo govna?
Koje god natjecanje mi organiziramo ostanu samo dugovi. Postoje dva velika natjecanja koja su bila vrlo, vrlo pozitivna po ostavštini. Mediteranske igre u Splitu 1979. (Poljudska ljepotica- školjka), bazeni, te naravno Univerzijada 1987. godine u Zagrebu (Mladost, studentski domovi...). Sva ostala natjecanja bila su samo za uski krug ljudi koji su hapali lovu. to je Snježna kraljica i silovanje trke na stazi na kojoj nema snijega, te WRC Rally. Neću govoriti o SP u rukometu. Dakle, najbolje je ne poduzimati organizaciju nikakvih natjecanja i ne izrađivati naručene studije o tome koliko Hrvatskoj donosi organizacija nekog prvenstva jer sami znamo da papir sve trpi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa el nije HDZ kriv?😂😂😂