Kakav preokret! Čilić i Dodig u sjajnom meču donijeli Hrvatskoj drugi bod
Hrvatska sad vodi 2:1 i na bod je do prolaska u četvrtfinale u kojem nas već čeka Kazahstan koji je izbacio Švicarsku.
Komentari 26
Čekajte ljudi da završi, znam da želite svemu hrvatskom propast ali pričekajte kraj
Hrvatska bi morala ići dalje puno smo kvalitetniji ali u Osijeku to treba pokazati.
bravo hercegovci , bih je hrvatska djedovina
Hercegovci hvala!
Međugorje protiv Kanade
Par setova dililo ovu dvojicu da ih se nazove j...ni hercegovci
Vec je bio spreman clanak" Trebao nam je Pavic" kad ono Pospisil jedan od svjetskih "specijalista" za parove i Nestor legenda parova (46 godina sto pokazuje koliko su parovi zahtjevni) razocarase Delaca do bola. Neprocjenjivo!
eto imamo i mi Dodik-a samo je on Dodig! Ucinkovita razlika
Da, ali probost cu te gade na kraju balade, haha
Nakon što sam prije četiri mjeseca otpustio moj stari posao, imala sam sreću saznati više o ovoj sjajnoj online tvrtki koja jee bila spasilac za mene ... Oni nude rad na mreži. Moja posljednja mjesečna plaćanja nakon što su radila s njima za 6 mjeseci bila je 30.000 dolara ... Velika je stvar bila da je jedini uvjet za posao temeljni tipkanje i pouzdan internet ... Ako mislite da bi to moglo biti za vas onda saznajte više ovdje ... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.Trgovina9.Com
Krajanu je došel kraj ?
Google mi platiti $ 130 do 180 $ po satu za on-line radeći od home.i su napravili $ 27000 u ovom mjesecu online rad od kuće.i sam redovni student i radim 3 do 5 sati dnevno u svoje slobodno vrijeme lako od kuće .. svatko može obaviti ovaj posao i zaraditi više dolara online u dijelu vremena saamo pratiti ovu vezu i slijediti pojedinosti ... >>>>>>>> www.Trgovina9.Com
Pod normalno bi za izbornikovu ostavku dovoljna trebala biti činjenica da smo od zadnjih 6 domaćih susreta izgubili njih 5. Na kraju bi moglo biti 6 od 7, uzmemo li u obzir da smo inače većinom nakon parova imali 2:1 u našu korist.
A sutra očekujem još jedan genijalan Krajanov potez, da stavi Čilića umjesto Čorića, pa zadnji meč sigurno gubimo jer Čorić ima više šansi protiv Šapovalova nego Škugor ili Galović protiv njihova drugog igrača.
pa ne u dvoranu staviti....pa Čiliću kad krov zatvore ne ide ga
Uglavnom, Krajan se kockao i upravo je ispušio. Tako da ništa od finala.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije mi jasno jesu li ovo naši ili kanadski komentatori?