Hrvatska će protiv Bugarske igrati u Splitu!
To je inače jedina utakmica do kraja kvalifikacija u kojoj će naša reprezentacija biti domaćin
Komentari 38
Podržavam. Znak za daljnje smirivanje tenzija i početak (nastavak) suradnje.
Ja mislim da je vrijeme da se HNS ocisti od kriminala. Paradoksalno je to sto je u tome pomolo crtanje Svastike na terenu. HR repku treba izbaciti na par godina da bi se moglo obracunati sa kriminalom u njoj. HR repka je "Zlatna Koka" za kriminalce tipa Mamic/Suker I drugi a izbacivanjem repke iz svih takmicenja bi znatno smanjilo dotok novca te bi se otvorila vrata za razracunvanje sa kriminalom. Najgore je to sto cemo mi navijaci morati patiti sa repkom dugi niz godina.
Što će bit ako nas eliminišu od daljnjega takmičenja?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet HNS pravi gresku. Igrati da ali ne u splitu