Naslovnica Sport Strani nogomet

Hoffenheim slavio na gostovanju kod Kolna, Kramarić ni na klupi

Šestom pobjedom u sezoni Hoffenheim je došao do 20 bodova i drugog mjesta, dva manje od vodeće Borussije Moenchengladbach. Koeln je sa sedam bodova ostao na 17. mjestu u zoni ispadanja.
08. studenoga 2019. u 23:13 0 komentara 200 prikaza
Hoffenheim

Nogometaši Hoffenheima slavili su na gostovanju u Koelnu sa 2-1 (0-1) u prvoj utakmici 11. kola njemačkog prvenstva i privremeno se probili do drugog mjesta na ljestvici bez da im je u tome pomogao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić, koji nije bio ni na klupi za pričuve.

Ante Rebić NE POMAŽE NI BOBAN Talijani objavili katastrofalne vijesti za Antu Rebića, ovome se nije nadao!

Koeln je poveo pogotkom Cordobe u 34. minuti. Preokret u nastavku donio je Adamyan koji je je ušao u igru na početku drugog poluvremena. Prvo je postigao pogodak za 1-1 u 48.  minuti, a u sučevom dodatku je na njemu napravljen prekršaj za kazneni udarac iz kojeg je Locadia donio pobjedu gostima.

Watford bolji od Norwicha u derbiju začelja

U prvoj utakmici 12. kola Premierlige Watford je slavio na gostovanju kod Norwicha s 2:0. Golove su zabili Deulofeu (2) i Gray (52).

Watford je na 18. mjestu, dok je Norwich ostao posljednji, 20. U nedjelju u 17:30 na Anfieldu se igra veliki derbi između vodećeg Liverpoola i drugoplasiranog Manchester Cityja.

Sassuolo bolji od Bologne

Nogometaši Sassuola svladali su pred svojim navijačima Bolognu sa 3-1 (1-0) u prvoj utakmici 12. kola talijanske Serie A.

Luka Modrić i Mario Mandžukić EKSKLUZIVNO Modrić otkrio zbog čega se posvađao s Mandžom: 'Tri godine trajala je tišina...'

Dvostruki strijelac za domaću momčad bio je Caputo (34, 75), a jednom je precizan bio Boga (69), dok je jedini strijelac za Bolognu bio Orsolini (71).

Sassuolo je sa 13 bodova na 11. mjestu, dok je Bologna s bodom manje 14. na ljestvici. Vodeći Juventus ima 29 bodova, jedan više od Intera i sedam više od Rome.

Real Sociedad remizirao s posljednjim u ligi

Nogometaši Real Sociedada propustili su pobijediti posljednjeplasirani Leganes s kojim su na svom stadionu odigrali 1-1 (0-0) u prvoj utakmici 13. kola španjolske La Lige.

Momčad iz San Sebastiana povela je u 63. minuti pogotkom Merina, a konačnih 1-1 postavio je En Nesyri u 78. minuti.

Real Sociedad je na vrhu ljestvice sa 23 boda, ispred Barcelone i Real Madrida koji imaju po 22 boda, ali i dvije utakmice manje. Leganes je na začelju sa šest bodova, dva manje od Espanyola koji je na 19. mjestu i tri manje od Celte Vigo koja je na 18. poziciji.

Sandra Perković VELIKI UDARAC Sandru Perković izbacili iz Dijamantne lige, ostat će bez poprilične svote novca!

Remi Nice i Bordeauxa, Bašić na klupi

U prvom dvoboju 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Nica i Bordeaux su odigrali 1-1 (1-0).

Nicu je u vodstvo doveo Lees Melou u 27. minuti, a konačnih 1-1 postavio je Briand u 49. minuti iz kaznenog udarca.

Bivši igrač Hajduka Toma Bašić ostao je na klupi za pričuve Bordeauxa koji je sa 19 bodova na trećem mjestu ljestvice iza vodećeg PSG-a koji ima 27 bodova i drugoplasiranog Angersa sa 20. Nica je sa 17 bodova na 10. mjestu.