Hitno nam treba VAR, jer u sudačko poštenje ne vjerujemo!
Nakon katastrofalnog suđenja u polufinalu kupa kada je oštetio Dinamo, a još više Rijeku, sudac Zebec je u Vinkovcima opet bio slab
Komentari 62
Zanimljivi su Beusanovi kriteriji - Objasnjava da je penal za Hajduk nepobitan jer je kao postojao kontakt igraca dinama s nogom igraca hajduka, a kad je sviran penal na Soudaniju protiv Cibalije nedavno rekao je da penala zasigurno nema unatoc kontaktu (puno jacem) igraca Cibalije i Soudanija. Svatko tko se razumije u nogomet bez navijackih predrasuda ce vidjeti sto se jucer dogodilo: Igrac hajduka je namjerno odglumio pad (inace tako igraju na cijelom terenu, a posebno u kaznenom prostoru, i padaju za svaku sitnicu i kad treba i kad ne treba). Za navijace hajduka i ostale nogometne diletante dodatno pitanje: kako biste reagirali da se dogodilo suprotno, tj da je Soudani tako pao u kaznenom prostoru i da mu je sudjen penal? Bi li razina kmecanja bila ista ili veca kao sad? Eto vam odgovor je li bio penal.
Dupla Kruna to vas BOLI !!!!! Ha -Ha
Flak ne lazi i ne koristi se kibicima nego kazi da je to rekao ovaj ili onaj,ovako se vidi da je to tvoja izmisljotina.Mrzis Dinamo,mrzis Grad Zagreb i sve sta je u njemu.Sto se tice VAR-a da i postoji u Hajduku a i ti bi rekli da je to montaza u reziji Zdravka Mamica.Neznam sta bi sve morali uvesti da bi Hajduk bio zadovoljan.Da je islo sve kako bi trebalo,da nema sudackih gresaka(sto je nemoguce) Hajduk nebi bio ni treci .Oni prije utakmica ne razradjuju takticke zamisli,vise se bave sucima,tko ce suditi tko ce biti pomocni pa cak i tko ce biti delegat i kontrolor sudjenja.Sada su opet nasli takvog trenera koji vodi vise brige o sucima nego svojim igracima.Hajduk je taj koji oduzima ljudima volju za gledanje nogometa jer vec se unapred zna sta ce se desiti ako izgubi Hajduk.Neka si hajdkovci malo pogledaju finale Njemackog kupa gdje se desila sudacka greska koja je skrojila rezultat unatoc VAR-a kojeg je sudac koristio u zadnjoj minuti susreta,ali o tome vise nitko ne prica,nitko ne osporava pobjedu Eintrachta.
Kad se uvede VAR, nije pošteno spram Cibalije, Osjeka , Lokomotive, Rudeša, Skave Belupa, Dinama da hajduku ostani svi ti bodovi koje su dobili na poklon od sudaca
Ma sva ova složena priča samo zbog toga jer je rijeka popušila na dvije strane,
Tada će biti još jednostavnije potplaćivati jer ćete trebati potplatiti samo lika koji sjedi uz VAR. Korupcije je uvijek bilo i biti će! Samo treba donijeti dobre posljedice za one koje uhvate da varaju i da su korumpirani. Treba imati volje a kod nas to uvijek nedostaje. Mi bi najradije da to za nas uradi netko drugi da se ne zamjerimo nekome - ne daj bože. Licemjeri!!!
preskup je var za ovaj seoski nogomet
Orjunaši bi var.....hehehe čestitke na 5 mjestu.
A vidi navijaca ode a tribine prazne...Ode jedan covjek moze biti njih 20...
Tko je gledao finale njemačkog kupa, mogao je vidjeti kako ni VAR ne jamči ispravnu odluku. Bayern je oštećen za jedanaesterac, ali sudac je i pored snimke procijenio kako prekršaj nije bio za najstrožu kaznu. Prekršaj je bio otprilike istog intenziteta kao jučer. Na kraju uvijek odlučuje čovjek i nekad i pored video snimka nije moguće utvrditi što se zapravo dogodilo. Samo u Njemačkoj to mediji i ljudi iz nogometa prihvaćaju kao dio igre, iako su naravno nezadovoljni. Kod nas se odmah radi histerija i drama i govori o vraćanju medalja.
Triba uvesti VAR pa nek bude sta bude….ko ce biti prvi ili cetvrti ni bitno ALI BAREM ONDA nece se vuci nikakvi ''repovi'' od sudjenja….I sad tam neki pricaju prvo jednu ekipu osteti pa onda poslije drugu ALI BEZ VARA ni to isto jer rezultat na kraju nece biti isti….il ce promjeniti ako su greske kod obje ekipe ili nece ALI opet Kazem e onda nece bit vise filozofiranja….
nogometu treba VAR odavno, u svim normalnim sportovima postoji i donosi isključivo poboljšanja. Šta bi bilo kad bi bilo tijekom sezone je jedna stvar, jučer je Hajduk oštećen. Mene kao Dinamovca to boli, jer baca mrlju na pobjedu i daje alibi specijalistima za samosažalijevanje. Šalu na stranu, suci masakriraju nogomet (često nenamjerno, jer ne mogu vidjeti neke stvari bez ponovljene snimke), iskrojili su LP i EL, tko zna što će raditi na predstojećem SP. Prije 50 godina Englezi su postali svjetski prvaci, a do danas nitko ne zna da li je lopta prešla crtu. Ali u vrijeme tog SP-a, tuberkuloza je bila smrtonosna bolest, a fićo luksuz. Svašta se u međuvremenu desilo i promijenilo, jedino se u nogometu i dalje svađaju jel bilo zaleđe i penal, a ponosni su na dostignuće da napokon mogu utvrditi jel lopta prešla crtu.
Samo budale se mogu čuditi činjenici da niti jedan naš sudac nije niti blizu bilo kakvog velikog natjecanja. Tu ni VAR ne bi puno pomogao jer ako joćeš nekoga oštetiti onda ćeš naći drugi način. Naši suci sude po direktivi i tu jednostavno nema pomoći ! a zašto se u svemu navedenom novinar upušta u priču kako je Roma trebala biti u finalu, umjesto Liverpoola iako je u njihovom dvoboju najprije oštećen Liverpool to valjda samo on zna ? Kakve veze ima činjenica da je sudac oštetio Romu ako je prije toga oštetio Liverpool !?
Na žalost, opet se događa. Još jedna "ukradena" titula naših plavih postavlja pitanje , što nakon? Da li je nakon godina sustavnog uništavanja hrvatskog nogometa, pošteno da , jednom kad , postojeća garnitura ode, a otići će, GNK Dinamo Zagreb , ovakav kakav danas je uopće postoji? Kad se sve zbroji, još od "famozne" pretvorbe iz Croatie u Dinamo, do Lokomotivinog igranja u 1. ligi, "ukradenih titula" ,svi argumenti, dokazi i činjenice upućuju da bi naš klub trebalo ugasiti i u povijesti hrvatskog nogometa postaviti kao "primjer kako se ne smije". Jučer je bio žalostan dan za sve ljubitelje nogometa, a najžalosniji za nas, navijače Dinama, čiji obraz može spasiti samo oduzimanje svih nepošteno osvojenih titula, novi klub, postavljen na zdravim nogama, i novi početak kao zalog za dinamovu budućnost.
Nakon katastrofalnog suđenja u polufinalu Kupa, Zebecu, za nagradu dali da sudi i finale. Nevjerojatno!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ajde dosta više dinamo hajduk, uvedimo VAR i to je to...