Milan - Juventus
1/4
28.10.2017.
u 20:28

Hrvatski reprezentativni napadači Mario Mandžukić i Nikola Kalinić odigrali su po svih 90 minuta za Juventus, odnosno Milan

U velikom derbiju 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je kao gost svladao Milan sa 2-0 (1-0).

Oba pogotka na utakmici postigao je Gonzalo Higuain iznimno preciznim udarcima s ruba kaznenog prostora, prvoga u 23., a drugoga u 63. minuti.

Juventus se ovom pobjedom bodovno izjednačio s Napolijem na vrhu ljestvice, oba kluba imaju po 28 bodova, ali Napoli i utakmicu manje, dok je Milan osmi sa 16 bodova.

Hrvatski reprezentativni napadači Mario Mandžukić i Nikola Kalinić odigrali su po svih 90 minuta za Juventus, odnosno Milan, a Kalinić je propustio veliku priliku za izjednačenje na 1-1 u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Njegov pokušaj s pet metara Buffon je krajnjim naporom uspio odbiti u gredu.