Naslovnica Sport Strani nogomet

Higuain i Benzema u 211 minuta zabili sedam pogodaka

Realovi igrači Karim Benzema i Gonzalo Higuain tvore strašan napadački dvojac, pokazale su posljednje dvije utakmice (pobjeda protiv Osasune 7:1 i Dinama 6:2).
23. studenoga 2011. u 22:25 1 komentara 3 prikaza
\'Real Madrid\'s Gonzalo Higuain celebrates his goal against Getafe during their Spanish first division soccer match at Santiago Bernabeu stadium in Madrid September 10, 2011. REUTERS/Andrea Comas (SP

U ta dva susreta zajedno su odigrali 132 minute i zabili pet pogodaka. Prije Osasune zajedno su igrali 79 minuta i zabili dva gola, a kada se zbroji, to je sedam golova u 211 minuta.

Obale duž Hercegovine
Pronašli dokaz da je u Ljubuškom nekad bila tropska obala
Solana Nin
SINERGIJA PRIRODE
Jeste li već otkrili kraljicu među solima?
  • Andreeejjj:

A našem Dinamu u 20 minuta 4 komada i to kakva, ahahahahahahahaha...SRAMOTA!!!!!!!!!