Heroina u sjeni: priča o jedinoj Hrvatici na Olimpijskim igrama u konjičkom sportu
Senka Budimir je certificirana trenerica u svim disciplinama konjičkog sporta, sutkinja u dresurnom i endurance jahanju, predsjednica Konjičkog kluba Bjelovar, trenerica povijesne postrojbe Bjelovarski husari te hrvatska braniteljica
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0