Halilović i Livaja igrali u porazu Las Palmasa protiv Eibara

Alen Halilović
UESyndication/PIXSELL
06.04.2017.
u 21:41

Za Las Palmas su počela oba Hrvata - Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu, a Marko Livaja je igrao do 78. minute.

U dvoboju 30. kola Španjolske Eibar je na svom terenu slavio protiv Las Palmasa s 3-1 i opet se približio poziciji koja vodi u Europu.

Eibar je do uvjerljive pobjede stigao pogocima Bebea (14), Aythamija (24ag) i Adriana Gonzaleza (66pen), dok je počasni gol za Las Palmas postigao Mauricio Lemos (62) sjajnim udarcem iz slobodnog udarca s više od 30 metara.

Eibar je s novom pobjedom osmi s 47 bodova, a tri ga boda dijele od šestog mjesta i Europe, dok je Las Palmas 12. s 35 bodova.

>>Vratio se najbolji Rakitić: 'Sevilla se nije mogla nositi s njegovom genijalnošću'