Naslovnica Sport HNL

Gorica u posljednjim sekundama porazila Rijeku

Ovom pobjedom Gorica je skočila na peto mjesto ljestvice s 18 bodova, dva manje od četvrtog Osijeka, a dva više od šeste Lokomotive, dok je Rijeka ostala treća s 22 boda
26. listopada 2019. u 20:08 0 komentara 404 prikaza
Rijeka - Gorica
Pogledajte galeriju 1/4

Nogometaši Gorice u susretu su 13. kola Prve HNL kao gosti na Rujevici svladali Rijeku s 2-1 (0-0).

Hajduk - Slaven Belupo HAJDUK - SLAVEN BELUPO VIDEO Ovo je najčudniji pogodak u povijesti HNL-a! Je li Hajduk regularno zabio?

Strijelci za petu uzastopnu pobjedu Gorice protiv Rijeke bili su Zwolinski u 62. i Dvorneković u drugoj minuti sudačke nadoknade, dok je jedini pogodak za Rijeku postigao Tomečak u 82. minuti.

Gorica je povela iz neobične akcije kada je Čanađija iz osvojenog sudačkog podbacivanja odmah uposlio Zwolinskog koji je utrčao u domaći kazneni prostor i preciznim udarcem svladao Prskala. Izjednačenje je uslijedilo kada je udarac Tomečaka s desne strane 16-erca pogodio jednog gostujućeg igrača u bloku, promijenio smjer i prevario Kahlinu.

Halid Kurt Dugo čuvana tajna Skandalozan VIDEO! Otkriveno kako šamara djecu i to smatra normalnim

Pobjednički pogodak stigao je u sudačkoj nadoknadi nakon velike pogreške Prskala koji je loše ispucao loptu koju je na 20-ak metara od domaćeg gola osvojio Lovrić. On se potom sjurio do gol-aut linije i poslao loptu paralelnu s gol-linijom, a na nju je natrčao Dvorneković i s metra udaljenosti zatresao mrežu.

Ovom pobjedom Gorica je skočila na peto mjesto ljestvice s 18 bodova, dva manje od četvrtog Osijeka, a dva više od šeste Lokomotive, dok je Rijeka ostala treća s 22 boda

Na vrhu je Hajduk, koji je ranije u subotu s 2-0 svladao Slaven Belupo, s 27 bodova, dva manje uz dvije utakmice manje ima drugi Dinamo.