Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 176
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Alarmantno stanje
Povratak na članak

Goluža: S Balićem nema nikakvih problema

Izbornik rukometne reprezentacije Slavko Goluža i trener vratara Vlado Šola izašli su kao najodgovorniji pred novinare nakon kraha protiv Danske i uoči drugog kruga Svjetskog prvenstva

Komentari 9

VA
vatreni11
15:57 21.01.2011.

I to smo vam mi poklonili da ne plačete kad jadni nemate ništa drugo haha. Samo imate jedan problem ne možete imati utrku ispod 100 m jer vam treba putovnica koliko ste jebeno velika zemlja. Baš ste jadni!!!!

VL
IV
ivaan
15:25 21.01.2011.

Kako ce imati problema s Balicem kada ga drži na klupi...... Ako ce svaku utakmicu Goluža biti pod emocijama i praviti ne promišljene poteze i davati neke smiješne izjave onda nije dorastao trenerskom poslu. Ne može svaki dan davati drugii odgovor na isto pitanje.

VL
OB
-obrisani-
15:28 21.01.2011.

Goluža: S Balićem nema nikakvih problema ali imamo poblem sa Srbskim i Danskim rukometašima jer kad oni puknu sve uđe pa smo po završetku utakmice tako tužni da čak Thompsonova pjesma ne pomogne..

VL
GA
gafe
15:35 21.01.2011.

gdje su ono slovenci ....cekaj da se sjetim.... Janez u kojoj skupini vi ono igrate???? Nemogu da se sjetim, ajd mi molim te pomozi i reci protiv koga vi sutra igrate?

VL
VA
vatreni11
15:42 21.01.2011.

Ajde janezu ne seri i pokrijte se ušima, ni u skijanju niste bolji od nas a o drugim sportovima ne moramo ni pričati. Vi ste pukli davno i svoje komplekse liječite kod vaše braće srba. HRVATSKA!!!!!

VL
OB
-obrisani-
15:51 21.01.2011.

21.01.2011. u 15:35h gafe je napisao/la: gdje su ono slovenci .Janez u kojoj skupini vi ono igrate???? Pa znaš dobro da ne igramo nigde..vanka smo rukometa..mi se bavimo biatlonom i kada Bauer i hrvatina Jakov Fak potrče mi smo tako veseli..

VL
DI
Dado_iz_Kose
16:10 21.01.2011.

Da...... Suci su krivi sto danci s igracom manje naprave kontru i proubuse nas..A i sami smo bili organizatori prvenstva pa smo valjda zaboravili kako su nam suci bili blagonakloni. Onog dana kad uzmemo jedan sportski dogadaj kao zabavu i i razlog za okupljanje i festanje tog dana necemo biti BALKAANCI. Mi samo trazimo krivca, mi moramo imat dezurnog krivca za sve. Upri prstom i vici; ON JE KRIV,,, Mucno mi je samo od one izjave gospodina Gopca da Svedjani ovo rade samo zbog zarade, e pa svi rade za zaradu samo kod nas u HRVATSKOJ se nista ne zaradi, sve ide u minus od snjezne kraljice pa na dalje ..... Da jos kaze da je hrana losa, stvarno jadni Svedjani umiru od gladi, vama gospodine Gobcu mozda dobr oi dodje onda boravak u Svedskoj pa smrsavis koju kilu......

VL
LA
lacković
18:09 21.01.2011.

muka mi je već od seljastog goluže, još jednog hadezevog isprdka. kad se samo sjetim njegovog pozivanja da se na izborima u toj i toj izbornoj jedinici glasuje za \"gospođu jadranku kosor\". još uvijek možemo zaboraviti na izbor najkompetentnijeg izbornika, umjesto najpodobnijeg.

VL
OB
-obrisani-
11:07 22.01.2011.

Najsigurnije prognoze i odličan profit, posjetite: http://vaha-tips.blog.hr/

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.