Gavranović zabio u porazu Švicarske u Belgiji

Belgija Švicarska
1/6
12.10.2018.
u 22:45

U Ligi B Austrija je u Klagenfurtu pobijedila Sjevernu Irsku s 1:0. U Ligi C Grčka je kod kuće pobijedila Mađarsku također s 1:0.

U utakmici Lige A Lige nacija u Bruxellesu su nogometaši Belgije su slavili protiv Švicarske s 2:1, a pogodak za Švicarce zabio je napadač Dinama Mario Gavranović

Belgijanci su poveli u 58. minuti preko Lukakua, a Gavranović je izjednačio u 76. minuti, nekoliko minuta nakon što je ušao u igru. Ipak, brončani sa  nedavnog SP-a su došli do pobjede novim golom Lukakua u 84. minuti. Belgija ima 6 bodova, Švicarska tri, a Island je bez bodova.