Futsal Dinamo razbio Uspinjaču i preuzeo prvo mjesto

Futsal Dinamo
02.12.2017.
u 22:27

Futsal Dinamo je u gradskom derbiju razbio Uspinjaču u gostima 6:0

Večeras su odigrane posljednje tri utakmice 9. kola 1.HMNL. U derbiju kola makarsko Novo Vijeme Apfel na domaćem je terenu svladalo Split Tommy s 3:0, a to je iskoristio Futsal Dinamo koji je uvjerljivo slavio u Lučkom protiv Uspinjače i preuzeo prvo mjesto na ljestvici, dva kola prije kraj jesenskog dijela prvenstva.

U derbiju dva kandidata za naslov, Novo Vrijeme je razbilo Split na domaćem terenu. Iako konačni rezultat (3:0) sugerira uvjerljivu pobjedu domaćina, Novo Vrijeme je dvoboj prelomilo u posljednjim minutama kada je Split igrao s golmanom igračem.
Vedran Kazazić doveo je Makarane u vodstvo u prvom dijelu, Marin Musinov povisio je na 2:0 u 38. a konačni rezultat postavio je golman Filip Blašković u 40.

Futsal Dinamo je u gradskom derbiju razbio Uspinjaču u gostima 6:0. Dinamo je do odmora vodio 2:0 pogocima Vedrana Matoševića i Matije Đulvata, a u nastavku su Plavi dokrajčili protivnika. Dvoboj je prelomio crveni karton Tinu Čirjaku u 30., a do kraja je Dinamo zabio četiri pogotka, dva je zabio Kristian Čekol te po jedan Kristijan Grbeša i Danijel Dekanić.