Futsal Dinamo dočekuje Square u osmini finala kupa
Dinamov kadar doživio je tek kozmetičke promjene u odnosu na jesenski dio sezone, a informacije iz kluba govore kako će trener Mićo Martić na raspolaganju imati kompletnu momčad.
Komentari 5
TO
Konačno! Ajmo Dinamo!
Ponos Zagreba, uskoro bi i Dinamo mogao postati onaj stari. Dolazi vrijeme promjene tik, tak...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Uprava srpska,trener srbin...pola igraca srbi....da nepovjerujes i jos sebe zovu dinamo. Uvreda za svakog postenog purgera