Fenomenalni Mateo Kovačić odigrao utakmicu za pamćenje: Zabio je i asistirao!

Plavci iz Londona sad su na vrhu s deset bodova, koliko ima i Manchester United.
11. rujna 2021. u 20:57 5 komentara 4593 prikaza
Premier League - Chelsea v Aston Villa

Mateo Kovačić je prvi put u Premier ligi u istoj utakmici postigao pogodak i imao asistenciju zahvaljujući čemu je europski prvak Chelsea na svom Stamford Bridgeu svladao Aston Villu 3:0 (1:0) u dvoboju 4. kola engleske Premier lige.

Euro 2020 - Group D - Croatia v Scotland TO SMO ČEKALI! Legenda vatrenih sigurna: Modrić je dobio nasljednika, sada je potpuno zreo za ulogu vođe

Kovačić je u 15. minuti sjajnim dodavanjem izbacio Romelua Lukakua u sjajnu priliku, koju je belgijski napadač iskoristio za svoj prvi pogodak u dresu Chelseaja na Stamford Bridgeu. Iako je Aston Villa bila vrlo opasna, zahvaljujući sjajnim intervencijama Edourada Mendyja domaća momčad je sačuvala mrežu, a bila je kirurški precizna u realizaciji.

U 49. minuti je Mateo Kovačić osjetio kratko dodavanje gostujućeg kapetana Tyronea Mingsa prema vrataru Jedu Steeru, prvi došao do lopte i proslijedio ju u mrežu.

Na isteku vremena, u trećoj minuti sučevog dodatka sjajnim je pogotkom u rašlje svoj drugi gol postigao Lukaku za konačnih 3:0. Chelsea iz četiri utakmice ima 10 bodova, baš kao i vodeći Manchester United.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Gužve na graničnom prijelazu s BiH u Slavonskom Brodu
vrijede do 30. rujna
Nacionalni Stožer donio šest odluka. Provjerite koje su nove mjere na snazi
SPAR i INTERSPAR
Kupujmo domaće
Kako uopće prepoznati je li domaće zbilja domaće, te zašto uopće kupovati domaće proizvode? Donosimo odgovore na pitanja