Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
GORKI PORAZ
Povratak na članak

Evo što srpski mediji pišu nakon što su ostali bez Eura i skupine s Hrvatskom

"Nogometaši Srbije propustili povijesnu priliku, velika drama pripala Škotima", piše Blic.

Komentari 115

TO
ToVuS
01:23 13.11.2020.

Hvala Škoti.

VL
NE
Neonacionalist
05:31 13.11.2020.

Uz hrvatske portale poput ovog ne moram ni da gledam srpske.

VL
Avatar Admin smetlar
Admin smetlar
07:18 13.11.2020.

mislili su igrat sa doprvacima svijeta!hahahahahahahaha

VL
OR
Orilogorilo
05:39 13.11.2020.

Samo da shvatite koliko su zapadni turci losi, ovo je vec 2. Euro sa 24 reprezentacije na koji ne idu. Ostaje im matica turska za navijati.

VL
IN
inot
07:31 13.11.2020.

kme,kme i ko im je SLEDEĆI

VL
PA
Pajo
06:30 13.11.2020.

Naveli ste reakcije svih srpskih medija osim VL

VL
LU
Lukeruk
06:57 13.11.2020.

Bijedna smrdija, pakšu svijeta

VL
DM
drazen.muhvic
07:01 13.11.2020.

Sve pohvale komšijama! Protiv vrhunske svjetski ponajbolje reprezentacije kakva je Škotska, uspjeli odigrati remi i ispali tek na jedanaesterce...

VL
KP
konzervativni_preporod
12:55 13.11.2020.

Turska se kvalificirala a srbija nije.. znači li to da su srbi od turaka naslijedili samo nekvalitetne gene ?

VL
Avatar Pavel ic
Pavel ic
06:14 13.11.2020.

Bas mi je drago samo radi pacenika u hrvatskoj. Sta je bilo s omim prijetećim naslovom uoči utakmice. Ima boga a bit ce i pravde.

VL
DU
Deleted user
06:48 13.11.2020.

Sad se i Srbi mogu fino koncentrirati i na euru navijati za Hrvatsku. To im je još i bolje jer ako ekipa za koju navijaju gubi, manje se živciraju. Samo opušteno...

VL
NM
nemirno more
07:52 13.11.2020.

što javljaju škotski mediji...oni su pobjednici...oni nam oduzeše šansu za veliku feštu i veselje...a ovako protiv Škota u gostima...a iste nismo nikad pobijedili

VL
ER
EroK
07:06 13.11.2020.

Eto, sqd neću moći zaspati od muke! Morat ću popiti neke firule za spavanje. Kuku lele, bruka vele!!

VL
Avatar buffalobill
buffalobill
14:49 13.11.2020.

Gledao sam sinoc tekmu i priznat cu da sam se nadao da Srbija prodje pa da dobijemo prilikun da ih na EP dobro natamburamo. Ali kako igraju i bolje da nisu prosli inace bi imali nocne more od nas na Euru.

VL
Avatar dzambo
dzambo
05:51 13.11.2020.

Sa odlaskom one generacije Srbije-Jugoslavije do 2000 god. od tada ta Reprezentacija vise je na dnu nego prema nekoj putanji gore i ko god da igra od njihovih najboljih igraca za tu reprezentaciju poslije 2000 god. bilo je vise korak unazad nego unaprijed a danas sam gledao citavu tekmu i mogu reci da juce ona HR Repka ''B-'' Roster igraca bolje je igrala a i jaca je tehnicki pa barem 3 puta a u punom sastavu HR Repka je jaca pa jedno 6 puta u Srbi su uputili 1 udarac kraj vrata Skota u prvih 45 min. a Skoti su poceli II Pol. puno-puno bolje i zabili taj gol i bilo ih je ka ''muha'' pred vratima Srba al ostalo je samo 0:1 i onda u iducih 40 min. dosadna kisa je i dalje padala kao i igra Srpske Repke i uspjeli su Srbi jos 1 udarac uputiti prema vratima Skota i kad se cinilo cista i 100% zasluzena pobjeda Skota dosao je udarc iz kuta u 90 Min. za Srbe i onaj ''Jovic'' cudom nekim uspio je zakaciti loptu glavom da ga niko nije ometao i srecom za Srbe lopta je prvo udarila u travu ispred golmana Skota i odskocila i pod gredu usla u vrata Skota, a cini mi se da je Jovic tukao diretno prema golu to jest da lopta nije odskocila da bi golman Skota lako i to odbranio, i onda produzeci nekim cudom Skoti su pali u prvih 15 min. produzetaka i cak 3 dobre prilike Srba al opet nista opet su promasili a drugi produzetak bilo je vise natezanje i onda jadanesterci i svi tacni do onog panja Mitrovica slabo tuka i Orlovi opet sletili, a bolje i tak je bi HR Repka bi ih dobil sa 4-5 golova lako.

VL
DG
dana11042004@gmail.com
05:39 13.11.2020.

A da promijene ime kluba! Ovako brzo odlepršaju😂

VL
HS
Hs
05:57 13.11.2020.

Suze će mi.

VL
Avatar IvanR
IvanR
04:31 13.11.2020.

Čekamo obračanje Vučka

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
02:32 13.11.2020.

Pa kaj onda? Koga briga?

VL
DU
Deleted user
06:48 13.11.2020.

Sad se i Srbi mogu fino koncentrirati i na euru navijati za Hrvatsku. To im je još i bolje jer ako ekipa za koju navijaju gubi, manje se živciraju. Samo opušteno...

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.