Evo što srpski mediji pišu nakon što su ostali bez Eura i skupine s Hrvatskom
"Nogometaši Srbije propustili povijesnu priliku, velika drama pripala Škotima", piše Blic.
Komentari 115
Uz hrvatske portale poput ovog ne moram ni da gledam srpske.
mislili su igrat sa doprvacima svijeta!hahahahahahahaha
Samo da shvatite koliko su zapadni turci losi, ovo je vec 2. Euro sa 24 reprezentacije na koji ne idu. Ostaje im matica turska za navijati.
kme,kme i ko im je SLEDEĆI
Naveli ste reakcije svih srpskih medija osim VL
Bijedna smrdija, pakšu svijeta
Sve pohvale komšijama! Protiv vrhunske svjetski ponajbolje reprezentacije kakva je Škotska, uspjeli odigrati remi i ispali tek na jedanaesterce...
Turska se kvalificirala a srbija nije.. znači li to da su srbi od turaka naslijedili samo nekvalitetne gene ?
Bas mi je drago samo radi pacenika u hrvatskoj. Sta je bilo s omim prijetećim naslovom uoči utakmice. Ima boga a bit ce i pravde.
Sad se i Srbi mogu fino koncentrirati i na euru navijati za Hrvatsku. To im je još i bolje jer ako ekipa za koju navijaju gubi, manje se živciraju. Samo opušteno...
što javljaju škotski mediji...oni su pobjednici...oni nam oduzeše šansu za veliku feštu i veselje...a ovako protiv Škota u gostima...a iste nismo nikad pobijedili
Eto, sqd neću moći zaspati od muke! Morat ću popiti neke firule za spavanje. Kuku lele, bruka vele!!
Gledao sam sinoc tekmu i priznat cu da sam se nadao da Srbija prodje pa da dobijemo prilikun da ih na EP dobro natamburamo. Ali kako igraju i bolje da nisu prosli inace bi imali nocne more od nas na Euru.
Sa odlaskom one generacije Srbije-Jugoslavije do 2000 god. od tada ta Reprezentacija vise je na dnu nego prema nekoj putanji gore i ko god da igra od njihovih najboljih igraca za tu reprezentaciju poslije 2000 god. bilo je vise korak unazad nego unaprijed a danas sam gledao citavu tekmu i mogu reci da juce ona HR Repka ''B-'' Roster igraca bolje je igrala a i jaca je tehnicki pa barem 3 puta a u punom sastavu HR Repka je jaca pa jedno 6 puta u Srbi su uputili 1 udarac kraj vrata Skota u prvih 45 min. a Skoti su poceli II Pol. puno-puno bolje i zabili taj gol i bilo ih je ka ''muha'' pred vratima Srba al ostalo je samo 0:1 i onda u iducih 40 min. dosadna kisa je i dalje padala kao i igra Srpske Repke i uspjeli su Srbi jos 1 udarac uputiti prema vratima Skota i kad se cinilo cista i 100% zasluzena pobjeda Skota dosao je udarc iz kuta u 90 Min. za Srbe i onaj ''Jovic'' cudom nekim uspio je zakaciti loptu glavom da ga niko nije ometao i srecom za Srbe lopta je prvo udarila u travu ispred golmana Skota i odskocila i pod gredu usla u vrata Skota, a cini mi se da je Jovic tukao diretno prema golu to jest da lopta nije odskocila da bi golman Skota lako i to odbranio, i onda produzeci nekim cudom Skoti su pali u prvih 15 min. produzetaka i cak 3 dobre prilike Srba al opet nista opet su promasili a drugi produzetak bilo je vise natezanje i onda jadanesterci i svi tacni do onog panja Mitrovica slabo tuka i Orlovi opet sletili, a bolje i tak je bi HR Repka bi ih dobil sa 4-5 golova lako.
A da promijene ime kluba! Ovako brzo odlepršaju😂
Suze će mi.
Čekamo obračanje Vučka
Pa kaj onda? Koga briga?
Sad se i Srbi mogu fino koncentrirati i na euru navijati za Hrvatsku. To im je još i bolje jer ako ekipa za koju navijaju gubi, manje se živciraju. Samo opušteno...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hvala Škoti.