Evo koliko je Filip Zubčić zaradio u samo jednom danu, svota je poprilična
Najbolji hrvatski skijaš ima sjajne rezultate ove sezone pa ne čudi što je četvrti skijaš po zaradi.
Komentari 35
A skije, a hoteli, a treneri, a piste, a pripreme, a pancerice, a fiziterapeut... Sve to ne košta ništa... Osim toga on je radio i zaradio... I neka zaradi 100 puta više, kaj vas nije sram
Svojim trudom je sve zaradio, i neka zaradi još više. Bravo Filip!
Uvijek se ista kost baca jalnim Hrvatekima, sve kao slučajno.
Toskove ,opreme,priprema placa savez.Ja bih pristao i na 10%.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zavidite mu? Onda trenirajte satima svaki dan, smrzavajte se na snijegu, podnosite udarce, traume i lomove, operirajte koljena (ne usnice) svake godine... Onda razmislite još jednom.