Naslovnica Sport Strani nogomet

Dva pogotka Ševčenka, Vukojeviću 90 minuta

Nogometaši kijevskog Dinama pobijedili su u utakmici 25. kola ukrajinske Premier lige Obolon kao gosti 4-0, te su time opet odmakli Šahtaru na ljestvici.
14. travnja 2010. u 20:39 1 komentara 7 prikaza
Ognjen Vukojević

Dinamo ima tri boda više, ali i utakmicu više. Šahtar će svoj ogled ovog 25. kola odigrati u četvrtak Gostovat će kod Karpati Ljviva.

Najzaslužniji za devetnaestu pobjedu Kijevljana u sezoni bio je Andrij Ševčenko koji je postigao dva uvodna pogotka na utakmici, u 8. i 41. minuti, čime je trasirao put prema tri boda. Bili su to njegov šesti i sedmi ovosezonski pogoci u prvenstvu. Strijelac trećeg gola bio je Gerson Magrao, a sve je zaključio pogotkom u 82. minuti Zozulja.

Hrvatski nogometaš Ognjen Vukojević odigrao je svih devedeset minuta u pobjedi gostiju.

Ukrajinska Premier liga, 25. kolo:

Obolon - Dinamo Kijev 0-4

VISERA
EU FONDOVI
Inovacije: Radimo na razvoju robota koji će mnoge poštedjeti zamornog pretipkavanja podataka
  • -obrisani-:

Ševčenko? Nije li to onaj igrač koji je postigao taj lijep gol usred Zagreba i promašio penal u kvalifikacijama? Dobro na sreču sve je super ispalo za Ukrajinu..