Objavljeno vijesti danas: 5
HRVATSKIH 11
Povratak na članak

Doznajemo sastav Hrvatske za Kanadu, Dalić je pripremio iznenađenje u momčadi

Doznali smo i na kojih 11 se Zlatko Dalić odlučio. Izbornik će u odnosu na utakmicu s Marokom napraviti jednu izmjenu i od prve minute će krenuti Marko Livaja, dok će Nikola Vlašić svoju priliku čekati s klupe.

Komentari 36

HE
Herceg56
15:06 26.11.2022.

Pa ako nemožemo dobiti Kanadu i nismo zaslužili da dalje idemo.Kanada je ekipa koja samo srlja (imaju kondicije) ali pojma nenaju igrat.

VL
ĆA
ĆanotaKrljo
15:31 26.11.2022.

Ahaaa ... opet pripremio iznenađenje , tako je rekao i prije maroka - da nam je pripremio iznenađenje !

VL
ST
stefj
15:44 26.11.2022.

Hm, što će Modrić zatvarati s Juranovićem krilo, budući da se Kramarić sigurno neće vraćati? Tko će onda kontrolirati igru i udarati tempo?... No, ajde, sigurno bolje nego da je stavio Vlašića ili Pašalića... Ukratko, brzo ćemo vidjeti rezultate Dalićevihh ideja, možemo se samo nadati da će utakmicu voditi bolje nego prvu protiv Maroka... Oprostili smo mu tvrdoglavost na EP, kada smo imali relativno loš nastup zahvaljujući njegovoj tvrdoglavosti i bezidejnosti, možemo se jedino nadati da neće ovdje isto forsirati i griješiti... Vlašić i Kramarić su mu bili velika greška u 1. utakmici, ostavio je Kramarića u drugoj, samo da forsiranje Kramarića ne ispadne kao bezrazumno forsiranje Rebića na EP...

VL
Avatar R.o.n.i.n
R.o.n.i.n
17:12 26.11.2022.

Daliću TOVARE daj da malo igraju i oni koji su možda i bolji ali nisu povezani s Hajdukom ili rodbinski kao ti s Vlašićem !!!!!!!!!

VL
17:46 26.11.2022.

Nama sutra treba ratnička, tjelesno jaka , trkačka momčad. A u sastavu (Livaković - Juranović, Gvardiol, Lovren, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić - Kramarić, Livaja, Perišić) ima nekoliko slabih točaka. Izuzmemo li vratara i Modrića ,koji je mozak, ostalih 9ostalih 9 igrača bi trebali orati i kopati po terenu. A neki od najavljenih i nisu baš trkači i orači.

VL
TR
Tridvajeda
15:02 26.11.2022.

Statičar Livaja je dobar, ako mu kupljeni domaći suci sude po bar jedan penal po utakmici. Ako tog poklonjenog penala nema, nema ni Livaje. Čovjek je takav statičar, da može dobiti diplomu građevinskog faksa kad god hoće. Da se samo 5 minuta po poluvremenu duže posadi na jedno mjesto, morali bi mu korijenje otkopavati na kraju utakmice da može otići s terena. I nhega on trpa u utakmicu s letećim Kanađanima?! Ako naše babe i sosevi uspiju proći bolje od pljuganja s dva razlike, dobro ćemo proći. Pregazit će nas ko plitak potok!

VL
PE
Pendrek57
18:09 26.11.2022.

I opet on gura hajdukovac, majke milenice nabijem.

VL
KA
kažemja
16:12 26.11.2022.

Dalić je podlegao pritisku medija i Hajdukovaca i gura u vatru Livaju od početka utakmice.On svojim statičkim pristupom i ne vraćanjem u obranu može igrati HNL ali SP sigurno ne .On nije igrač za 90 minuta jurnjave po terenu što će protiv Kanade sigurno biti .Ali bitno se uvući Hajdukovcima u pak .Ako Livaja loše odigra opet će netko drugi biti kriv a ne on sam .On je je igrač za jedno poluvrijeme u visokom ritmu.Možda Dalić ima plan da počne sa Livajom a u drugom poluvremenu uđe Petković koji je fizički jači i na sebi nosi dva ,tri igrača ili Budimir koji je jak u igri glavom.

VL
17:55 26.11.2022.

Zlatko Dalić je improvizator, neredajluk od trenera. Zbog nepozivanja desnog krila zaslužuje otkaz! Uvijek ima nekih problema gdje ne smije biti problema. Loše posloženo a ima nikad bolje igrače!

VL
BO
BO22A
03:16 27.11.2022.

Kovačić na klupu Majer na njegovo mjesto.

VL
17:45 26.11.2022.

Dalić ako stavi opet Kramarića Hrvatska ispada sa svjetskog!! Ne prolazimo ni prvi krug. Užasna igra protiv Maroka iziskuje barem 2-3 izmjene u prvih 11! Sramota od izbornika!

VL
Avatar jeremija1
jeremija1
00:47 27.11.2022.

Mislim da je trebalo mijenjati više od toga. Po meni je Vlašićeva igra manji problem od Kramarićeve konstantno loše forme i Kovačićevog stava prema igri. Neki kritiziraju i postavljanje Lovrena, no mislim da je u njemu najmanji problem. Kao Dinamovac mislim da je Livaja zaslužil šansu.

VL
Avatar Izvorni Pravi Hrvat
Izvorni Pravi Hrvat
01:46 27.11.2022.

Doznajemo sastav Hrvatske za Kanadu, Dalić je pripremio iznenađenje u momčadi sa devet igraća odbrane i dva golmana jer Kanađani su siloviti, opasni i prebrzi zaeventualni balkanski bunker sa samo osam igraća u odbrani.

VL
DC
DC
01:10 27.11.2022.

Gospodine Dalicu, ako nam je falilo ‘okomitosti’ u prvoj utakmici i vjerujete u sebe i svoje igrace sutra bi vam u u spici trebali biti Perisic (desno) - Livaja - Orsic (lijevo).

VL
BU
Bubalamala
22:20 26.11.2022.

Dobro je to mi boljih nemamo,još ima mogućnost taktički mijenjati pa uvesti Pašalića i Majera te napraviti taktičke korekture u obrani i to je to.

VL
BO
BO22A
03:10 27.11.2022.

Livaja -dobar izbor,jedino još nedostaje Oršić sa svojom brzinom,prodornošću te tehnikom.

VL
BL
blackeder2022

Katastrofa,još jedna potvrda o svojoj trenerskoj podkapacitiranosti.Juranović?Kramaraič-Livaja?Kovačić?Lovren?Brozović?Pravi izbor bi bio Stanišič umijesto Juranovića,Šutalo umjesto sporog kiksera Lovrena,Kovačić umjesto rekovalescenta Brozovića,na mjesto Kovačića Majer,Ili Kramarić ili Livaja i Budimir.Ovaj sastav bi rasturio ne samo Kanađane nego bilo koga na SPu!!!!

14:15 26.11.2022.

Buhahaha Juranović i Kramarić? Hahaha popit ćemo 3 komada a nakon toga slijedi nogiranje ovog šarlatana Dalića kojeg je zlatna generacija 2018. godine podigla u nebesa

VL
jeremija1
01:15 27.11.2022.

po meni : Livaković - Sosa, Gvardiol, Erlić ( bolji u tranziciji igre iz obrane u napad od Lovrena), Juranović- Brozović, Modrić, Majer (konkretniji i hrabriji od Kovačića) - Perišić na centarfora ( to je nekad i igral, zna glavom), Oršić na lijevo, Livaja desno. Mislim da bolje sada nemamo.