'Dinamo ulazi u krizu! Kovačević će imati velikih problema, na Maksimiru nemaju vremena'
Ima dobrih igrača, neki se još moraju adaptirati. Dinamo nema vremena. Treba pobjede, rezultat i lijepi nogomet. Treba pokazati pravo lice i u Europi - rekao je naš gost Stjepan Tomas
Komentari 4
Jednostavno Kovačević nije taj! Sve na finjaka i prijateljstvo ide i to stvarno funkcionira neko vrijeme - do prve krize! A kod krize ti moraš nešto promjeniti, protrestri, zavikati itd. - Kovačević to ne zna, kao niti Slaven Bilić. Sjetite se Belupa pršle godine - od zadnjih 9 utakmica 7 su izgubili. Dakle Kovačević je trener koji je trebao dobiti otkaz u Belupu - time sam sve rekao!
Osobno ne vjerujem da će Kovačević na kraju ove godine još biti trener u Dinamu! Ali na treneru sad neće ležati jer "klub je demokratiziran"! Hahahahahaha!
Nema srca i snage da se bori za klub već se razmišlja samo kako će zaraditi ! Demokracija ? Nema gazde !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U krizi je on od kad je nastupilo "samoupravljanje". Zanimljivo u svijetu , samoprvljanje propalo svugdje kao jedna "nerealna utopija", samo ga veličaju u Dinamu i Hajduku.