Dinamo odbio ponudu od 12 milijuna eura, smatraju da je ovaj igrač najbolji stoper svijeta u svom godištu
Dominguez je igrač koji privlači najviše pažnje europskih klubova, ali u Dinamu su već odbili 12 milijuna eura za mladog španjolskog stopera
Komentari 3
Najbolji svjetski stoper u svojem godištu a oni bi ga dali za petnaest miliona eura. Ako je najbolji onda bar trideset milijuna eura treba dobiti za njega. Daleko je on od najboljih stopera često je bio rupa....
Po mojem skromnom mišljenju ne bi trebalo prodati najbolje igrače nego s njima proći kvalifikacije i igrati LP. Vrijednost će im time sigurno još više porasti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
krvavibravar1 Razumljivo je da će mladi igrači imati i kikseva, s vremenom će ih biti sve manje i manje. Kad bi se otpisivalo igrače nakon prvog kiksa, nigdje ne bi došli. Sjećam se i Olma kad je odigrao prvu službenu utakmicu za Dinamo i imao je odmah kiks pa je bilo komentara da je taj vrijedio ne bi ni završio u Dinamu. Nema igrača koji nije nikad kiksao, kod golmana i braniča se ti kiksevi bolje primjete nego kod napadača ili veznih.