Dinamo ne smije opet napraviti istu pogrešku. Ako to učine, upustit će se u veliki rizik
Istina je da Dinamo ima još igrača koji mogu ‘krpati’ tu poziciju napadača, kao što su Pjaca, pa i Mbuku, ali to nije - to
Komentari 7
Dovesti Mudražiju iako nije primarno špica, ali treba bi moći nadomjestiti Kulenovića tj.njegov učinak. Uostalom, ima još napadača u drugim klubovima, ne samo unutar HNL, koje se može dovesti
...Kule je dinamovo dijete, i igra sa srcem za klub, iako igra sa takvim oscilacijama da i meni katkad digne tlak, u ovoj situaciji bez Petka mora biti prvi izbor... uostalom zar nije započeo prvenstvo na maestralni način, treba ga malo istrpiti i dati mu samopouzdanja... taj Kanga, po svemu dostupnom i njegovim dosadašnjim referencama, nebi trebao biti pojačanje, odnosno nebi trebao ni biti u Dinamu, bolje dati priliku nekom mlađem domaćem iz akademije, raditi neki projekt u klubu... dakle nema prodaje, nema predaje...
kule na terenu, igrac manje
uzmi 4 milje, dovedi Mudradžiju tak da i Lokomotiva more preživjeti, polako spremaj Ćutuka i Rimca.
"A lipo san ti reka. U veliku si se rizičnost upustio moj gospodaru Šaloma, u veliku, e! "
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ak plate avansom, onda ga svakako prodati, nećeš nikada od nekog normalnog kluba dobiti tolike novce za njega... A što se tiče Dinama i prvenstva, vjerojatno je ionako kasno, vidimo da Cannavaro ima iste probleme kao i treneri prije, moraju igrati Marićevi igrači, obrana može primiti više golova nego što napad može dati, tako da se već sada može oprostiti od naslova i LP. A jedan Rimac se može staviti iz mlađih kategorija u ekipu, teško da može biti puno lošiji od Kulenovića... Transfer politika i tjeranje struke je napravilo svoje, nema tu puno pomoći. Devastiran je klub skoro pa preko noći, ovaj zimski prijelazni rok se pokušava nešto popraviti, no prekasno i premalo... Samo sa Šotičekom si si izbio bar 10 mil. potencijalne zarade, ako ne i više, ali tek za godinu-dvije. No kako Cordoba i Mbuku igraju, nabio si si još i minus. Ili nemaš pojma i učiš se ili uzimaš što možeš i koliko možeš sada dok si na poziciji jer znaš da te sutra nema... U svakom slučaju, ovo što su napravili Marić (i Zajec) jako je loše ispalo za klub.