Igrači Dinama postaju zabrinuti jer nekima od njih klub traži zamjene
Do odlaska na zimski odmor plavi imaju šest utakmica i u tih šest utakmica (pet u prvenstvu i jedna u kupu) neće se maknuti iz Zagreba
Komentari 5
Ovakvim novinarima zamjena moze biti bilo koji srednjoskolac s dovoljnim iz Hrvatskog.
Očito neki prijatelj novinarčića se boji. Igrajte boje i nemate se čega bojati. Isto vrijedi i za hajduk. Ako budu bolje igrali manje će sudci biti krivi za poraze. Dečki manje politike a više igre.
Mene čisto zanima da li dotični novinar može stvarno živjeti od piskaranja ovakvih tekstova/članaka. Ima li tu zarade? Kakve? Kolike? Tko to plaća? Ne želim vrijeđati nikoga i nije mi to namjera, ali sve si računam, ja odem na posao, odradim svoje zadatke, smjenu, ispunim fond sati, dobijem plaću, platim račune, hranu, uspijem ostavit malo sa strane, sve to sa PONOSOM, pa se pitam da li je to slučaj i ovdje, "PONOSNO".
Nasuprot,ja mislim sa pojačanom konkurencijom za mjesto u timu povećava se kvaliteta.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gradski derbi kao i svaki drugi. Emocionalni naboj, borba do zadnje lopte, suprostavljeni navijacki tabori i uvijek prisutna neizvjesnost.