Utakmica je bila izrazito dinamična, s mnogo prilika na obje strane
08. listopada 2017. u 15:46 0 komentara 413 prikaza
Futsal Dinamo - Split Tommy
Pogledajte galeriju 1/6

Split Tommy je u velikom derbiju na otvaranju sezone svladao Futsal Dinamo sa 4:2 u dvorani dva Doma sportova.

BBB bivši igrač Dinama Pogledajte kako su BBB-i rasplakali legendarnog Kujtima Shalu

Glasni navijači i velika potpora pomogli su Dinamu da povede preko Kristijana Grbeše u 7. minuti susreta. Utakmica je bila izrazito dinamična, s mnogo prilika na obje strane. U 11. minuti Splićani uzvraćaju preko Mateja Fideršeg, a 6 minuta nakon toga dolaze do potpunog preokreta preko Jakova Grcića.

Bad Blue Boysi su glasnim hukom s tribina uveli svoju momčad u drugo poluvrijeme u kojem je Mihovil Prgomet zabio za izjednačenje u 27. minuti. Obje ekipe imale su nekoliko šansi da prelome susret, ali je gol novog pojačanja Mare Đuraša u 35. minuti stavio goste u vodstvo.

Futsal Dinamo zaigrao je s golmanom igračem, a Split Tommy je to kaznio kada je Ante Ćorluka golom sa svoje polovice pogodio prazna Dinamova vrata. Veliki derbi na početku prvenstva ostvario je sva očekivanja i obje ekipe jedva čekaju nastavak prvenstva.

Strijelac gola za izjednačenje, Mihovil Prgomet, zabio je svoj prvijenac za Futsal Dinamo:

- Napokon sam i ja zabio, ali nažalost, to nije bilo dovoljno za pobjedu. Pokazali smo da se možemo nositi sa Splitom, svijetla budućnost je pred nama i idemo kolo po kolo.

Robert Grdović Futsal Grdović je novi trener malonogometaša Nacionala Futsal Dinamo Obljetnica Futsal Dinamo svoj tradicionalni spektakl na Šalati dignuo na viši razinu Sanjin Španović VELIKI NAVIJAČ Španović s kravatom Futsal Dinama: Gospodski, a ne obiteljski klub!