Dinamo na krilima sjajnog Pjace pobijedio Vardar i prošao u treće pretkolo LP-a
Junak utakmice bio je Marko Pjaca koji je na svom oproštaju zabio dva gola i tako već sada spasio sezonu za Dinamo
Komentari 52
ovaj Pjaca isti Ronaldo, ljudi moji koja će to bit igračina vidit ćete
Zivim u Madjarskoj i gledam tekme preko interneta i navijam za Dinamo. Samo Dinamo , Zivio Zdravko Mamic.
Sta je ponadali ste se Neprijatelji, treba biti strpljiv mozda sledece godine, ili za pet godina a mozda za deset godina. Ha-ha . Samo Dinamo
I dobili smo novog zadnjeg veznog Filip Benkovic , odlicno odigrao
Sudac (ne znam odakle je), nam je morao svirati 4-5 penala. Drugo, ovaj Dinamo, sa istim igracima, je 30% slabiji kad nema Mamica. Cico,drhtali smo do zadnje minute, ...protiv Vardara, u ZG?! Kakav ti je ovo nogomet?? Iz 70-ih. Veznjaci vuku loptu dok je ne izgube i otvaraju kontru.Zadnja 4 su balvani.Golman supalj. Zdravko , help !!
Sigali i Shindelnfeld i Jezina su izgledali kao trule klade. Svaki ozbiljniji protivbik bi to kaznio sa najmanje 4 pogodka.Rog se trsio, Pjaca odlican. Ostali.....zali boze.
Ajde modri pokažite tko je glavni na Maksimiru..Sretno.
DINAMO
Ako je ovo nagovjestaj ovogodisnjeg Dinama plakat cemo svi skupa za Mamicem. Izuzev Pjace svi ostali su odigrali jadno. Sramotno ustvari. U toj igri modrih nema ni glave ni repa.
Koji dinamo. Rekao sam da cemo plakati za Zokijem.
Danas 15 tisuća protiv Vardara. Sutra ako bude toliko u Splitu priča ce se o vojsci navijača. Ako bude... mitovi i mitomani. Hvala Pjaca. I sretno.
Donamo Dinamo
Jel se gdje moze gledat utakmica, link? Hvala!
I, bravo za Vardar, iznenadili su me.
Ajmo Dinanoooo! Sve naj bolje u mastavku katijere želim ti, dobar si dečko i izvanredan nogometaš. sretno Pjaca!
Arena Sport 2, IIvica Blažičko komentira.. Gledam besplatno preko satelita, card sharing :)
Samo još treba obranu izboljšad,pa će biti bolje
opet se isto desava da Dinamo bolje igra u gostima a kuci se pati i sad opet visi o koncu oce li proci ili ne. Samo jos da kazem svaka cast domoljubima i Sinisi na prenosu utakmice.
Bravo, Dinamo!!! Samo tako naprijed.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajmo Mamić, ajmo Cico ajmo Dinamo neprijateljima Hrvatske u inat!!!