Dinamo doznao protivnika u borbi za skupinu LP-a, to će biti stari poznanik!
Dinamo će ždrijebom u Nyonu saznati protivnika za posljednje kolo kvalifikacija za Ligu prvaka.
Komentari 25
Ne sme se dozvoliti na nametnu svoj stil igre jurnjava na terenu i igra jedan na jedan, takticki odigrati jer smo iskusniji od njih Italijanski igrati protiv Salzburga, nisu tako jaki kao pre dv-tri godine a mi smo bolji .
Popit ćemo koji red bull i zabit 2 komada i idemo u ligu prvaka. Naprijed plavi!!
Da je Zoki ostao sigurna kvalifikacija, Salzburg momentalno nije bas u nekoj formi. Sa Krancarom ce biti tesko. Idem zapalit svijecu.
najgori izbor ali možda ovaj puta bude više sreće.Ajmoooooo plavi
Nikakav bauk RB Salzburg vise nije, sve zavisi od Modrih! A ovima koji unaprijed slave i spremaju nerede u Austriji porucujem dace posle utakmice kukati kako je policija prekoracila svoje ovlasti. Dosta vas je vise!
Ajoj. Bit će teško
Neznam zasto najtezi.Po meni vise vjere i samopouzdanja i to nebi trebala biti nemoguca misija.Dapače iako bez Pjace mislim dasmo bolji al to treba i potvrditi.Zrtva htijenje i borbenost a nadasve i ciste glave jer boljismo.
Idemo Dinamo, idemo Lokosi
Prolazimo red Bull kao "plitak potok", tko ne vjeruje uvjerit će se, Cico je dobar trener imamo i dobar igrački potencijal konačno vjerujmo malo u sebe.
red bull... lijepo lijepo
mislim da je Dinamo bolji od Red Bulla, biti ce tesko ali prolazimo. Mislim da su Loksi protiv Belgijanaca u tezoj situaciju i zelim im svu sricu i prolaz dalje. Ajme Zagrebe, neka se cuje za nase klubove
Biče to sraz giganta balkanskog nogometa protiv malog europskog kluba i veliki izazov sa nage osiguranja u Salzburgu kada dojdu balkanske navijačke horde koje su u mnogo čemo ne samo po kulturi i ponašanju slične nekadašnjim otomanskim hordama koje so pokušavale pokoriti Beš i Austro-Agarsko carstvo.
realno gledano, dobili smo najneugodnijeg protivnika, a mislim da su i Lokosi dobili dosta gadan tim. Idemo Dinamo idemo Lokosi idemo Zagrebe
Steta za Dinamo,opet zimu prezimiti doma,bez europskog proljeca.
K'o plitak potok!
Al će fasovat benzinske po austriji
sto ce Dinamo "saka jada" mozda bi "B"momcad mogla pobjediti.Oni nemaju pojma u nogometu
Bullshit!
Najgori izbor za Dinamo. Iz nekog razloga s njima nikako ne mozemo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
uvijek je lijepo igrati protiv srednjeevropskih momčadi kamo i sami pripadamo a sad moramo potražiti na netu vijesti o tom klubu jer smo zakinuti za njih zbog forsiranja klubova iz regiona