Objavljeno vijesti danas: 102
10.08.2018. u 21:55

U prvom susretu 3. kola Prve HNL-a u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Slaven Belupo s 2-1 (2-0).

Dinamo je uvjerljivo došao do pobjede zahvaljujući dva gola u prvom poluvremenu, a koprivnička momčad je tek na samom kraju utakmice došla do počasnog gola.

Dinamo je poveo u 19. minuti pogotkom Armina Hodžića nakon duge lopte Poljaka Kadziora, iako se činilo da je Dinamov napadač bio u zaleđu, a potom je loptu smirio rukom. U 42. minuti nakon velike gužve, Marko Lešković je udarcem nogom pronašao put do mreže Koprivničana. U 90. minuti Slaven je smanjio prelijepim golom Bruna Bogojevića, koji je ubačaj Kamerunca Bongoungija s lijeve strane petom sproveo u mrežu.

Na ljestvici vodi Dinamo s 7 bodova i utakmicom više od Rijeke (6) i Osijeka (6), dok je Slaven peti s dva boda.

Pred 1000 gledatelja na stadionu Maksimir sudio je Križarić iz Čakovca.

Strijelci: 1-0 Hodžić (19), 2-0 Lešković (42), 2-1 Bogojević (90)