Naslovnica Sport HNL

Dinamo na Maksimiru pobijedio Slaven Belupo

Na ljestvici vodi Dinamo s 7 bodova i utakmicom više od Rijeke (6) i Osijeka (6), dok je Slaven peti s dva boda.
10. kolovoza 2018. u 21:55 16 komentara 4556 prikaza
Dinamo - Istra

U prvom susretu 3. kola Prve HNL-a u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Slaven Belupo s 2-1 (2-0).

Filip Benković Filip na Otoku Benković za 15 milijuna eura u Leicesteru: Dat ću svoje srce klubu

Dinamo je uvjerljivo došao do pobjede zahvaljujući dva gola u prvom poluvremenu, a koprivnička momčad je tek na samom kraju utakmice došla do počasnog gola.

Dinamo je poveo u 19. minuti pogotkom Armina Hodžića nakon duge lopte Poljaka Kadziora, iako se činilo da je Dinamov napadač bio u zaleđu, a potom je loptu smirio rukom. U 42. minuti nakon velike gužve, Marko Lešković je udarcem nogom pronašao put do mreže Koprivničana. U 90. minuti Slaven je smanjio prelijepim golom Bruna Bogojevića, koji je ubačaj Kamerunca Bongoungija s lijeve strane petom sproveo u mrežu.

LETEĆI Ezekiel Henty Napadač Osijeka zabija kao CR7 i pomaže djeci

Pred 1000 gledatelja na stadionu Maksimir sudio je Križarić iz Čakovca.

Strijelci: 1-0 Hodžić (19), 2-0 Lešković (42), 2-1 Bogojević (90)

10. Inter         2    0    0    2    0-8    0

• 90' Kraj
    Gotova je utakmica, Dinamo je pobijedio 2:1!
  • 90' Gol
    Slaven Belupo je smanjio na 1:2! Mendy je prošao i dobro ubacio, a Bogojević se fenomenalno snašao i majstorski petom zabio gol
  • 53'
    Prilika za Dinamo! Menalo je pucao, vratar mu obranio, onda je pokušao i Gavranović, ali karamarko na gol-liniji izbacuje loptu
  • 45' Poluvrijeme
    Gotovo je prvo poluvrijeme, Dinamo vodi 2:0 protiv Slaven Belupa
  • 42' Gol
    Dinamo vodi 2:0! Nakon kornera je nastala gužva u kaznenom prostoru, lopta je nekako došla do Leškovića koji zakucava u mrežu
  • 19' Gol
    Dinamo vodi! Kadzior je odličnom dugom loptom našao Hodžića, ovaj fenomenalno primio loptu, okrenuo se, pucao i prevario vratara
  • UVOD
    Nogometaši Dinama ponovno se okreću HNL-u. Nakon sjajnog nastupa protiv Astane, tred modrima je ogled trećeg kola domaće lige. Na Maksimiru će od 20 sati početi utakmica protiv Slaven Belupa. Tijek susreta pratite na portalu Vecernji.hr.
HNL, 20.00, Maksimir
Dinamo Hodžić 19', Lešković 42'
2
1
Slaven Belupo Bogojević 90'
  • 90'

• 90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 90'

• 86'

Svi već lagano iščekuju kraj, jasno je da modri uzmaju sve bodove

• 76'

Gojak je ušao u igru umjesto Kneževića

• 70'

Dinamo i dalje napada i kontrolira susret, čini se da će ovo biti nova tri boda modrih koji će, barem privremeno, skočiti na vrh ljestvice

• 61'

Gavranović napušta igru, a ulazi Stojanovič

• 53'

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme i odmah imamo tri izmjene. Iz igre su kod Slavena izašli Aparacio i Jelić, a zamijenili su ih Mendy i Gordana. Kod Dinama je izašao Mislav Oršić, a u igru je ušao Luka Menalo

• 45'

• 42'

• 39'

Dinamo je imao slobodan udarac u opasnoj zoni, Oršić je odlučio ubaciti, ali lopta je bila previsoka za sve i otišla je izvan igrališta

• 30'

Dinamo i dalje kontrolira igru, ali nema nekih prilika u posljednjih deset minuta

• 19'

• 10'

Gavranović je izborio slobodan udarac za Dinamo, a Oršić je pucao u živi zid

• 3'

Oršić je zatresao mrežu, ali sudac opravdano nije priznao pogodak jer je bio u zaleđu!