Dinamo će se opet sramotiti u Europi, a morali bismo se sramiti i svi mi
U sportskom dijelu Dinamo je uspješan, dovodio je u Maksimir brojne velike klubove, vrhunske momčadi i svi su vidjeli na što je nalik taj stadion. Može se sad opet pričati da su braća Mamić optužena za izvlačenje novca iz kluba i da se tim novcem moglo sagraditi ili preurediti stadion.
Komentari 56
Napravite privatizaciju Dinama ili neka Mamić gradi stadion.
Montirali ste "tati" sudski proces, osudili ga na visegodisnju robiju usprkos tome sto ga niti jedan od 90-ak svjedoka tuziteljstva nije teretio!, i sad jos kukate sto vam stadion nije napravio! Kad lopovi kradu onda iza sebe ostavljaju stecajeve, nezaposlene radnike i dugove... a vama je "tata" ostavio jedan od financijski najsredjenijih klubova u jugoistocnoj Europi, uspjesan klub koji svake godine igra u europskim natjecanjima i time donosi milijune kuna i ostalim klubovima HNL-a, klub koji je okosnica druge reprezentacije svijeta... Neka vam "Dinamo to smo mi" pravi stadion, i ostali dzabahljebojedovici koji se na sve nacine pokusavaju ugurati u klub i "spasiti" ga od "bjegunca od slavnog hrvatskog pravosudja"...
kakvo sramoćenje, o čemu vi pričate? Ogromnim marketingom, važnost te bezvezne igre podignuta je na nepotrebne visine. Postali smo društvo "kruha i igara", toga se jedino trebamo sramiti.
Ajmo jedan članak o hajduku i gdziri
Dinamo je zaradio od Lige prvaka i prodaje igrača stotine milijuna eura. Stadion Ferencvarosa, kakav treba Dinamu, košta 44 milijuna eura. Zašto nije izgrađen i gdje je novac? Tko vodi Dinamo sve ove godine? Je li novac završio u privatnim džepovima?
tu pomaze samo UEFA da zabrani igrati nogomet radi opce opasnosti na tom ruglu domace struke. Prije event. gradje novog stadiona zabraniti domacoj struki za debelu karetinu na celu sa akademikom da ne smije prici stadinu niti na 1 km.
Samo se ti sramotiš Junac jedan.
"Dinamo će se opet sramotiti u Europi".....Kakav podli napis ovog Junca...... Tako ste sra*i i prosle sezone.
Najsmjesniji je VL kako brise komentare ako se ne slazes s njima hahahaha Koliko jadam moras biti hahahaha
Da su ti silni "Junaci" umjesto tipkovnica uzeli lopate, stadion je mogao već odavno biti obnovljen ili čak izgrađen novi, velebni poput onog u Munchenu ili Torinu. No, lakše je kukati nego primiti se europskog mentaliteta koji gradi! Cigle ne slaže cendranje, nego ruke! Pametnom dovoljno!!!
Svi se moramo sramotiti jer država nije sređena. Mamić iz bosne vodi igru. Institucije ne rade ništa.
Zasto da se mi sramimo? Kriva definicija. Ulupali su sredstva za barem dva, tri vrhunska stadiona, a sagradili jednu i po tribinu zastarjelog dizajna, pa sada zajedno sa ostatkom preostalih tribina krpaju i opet kamufliraju pomocu raznih tkanina i slicno. Oni se trebaju sramiti. No, sram ne stanuje tamo.
Naravno da će mo se sramotiti. Maminjo dinastija, Bandić i HNS imali su prošlih 20 godina šansu napraviti Dinamov hram nogometa, kamp i pogon od djece do senoira. Nisu to napravili zbog osobnog grabeža love. Hrvatska reprezentacija mogla je biti i 3 puta prvak Svijeta no oni bi sebi digli spomenik umjesto nacionalnog stadiona. Sada je nekima krivo hrvatsko pravosuďe. Dinamo je mogao imati novi stadion prije 10 tak godina, a reprezentacija nacionalni stadion u fazi završetka. Ipak, samo u Osijeku će Mađari podići nogometne standarde u Hrvatskoj.
Kratko i jasno " Mrš"!
Grci za tv prava izvuku 58 milijuna eura godišnje, pa AEK upravo otvara novi stadion od 30 tisuća mjesta, Švedska 54 milijuna eura godišnje, Norveška 44 milijuna eura godišnje, a naša liga, svjetskih viceprvaka manje od 10 milijuna eura godišnje, u razini Sjeverne Irske i to na deset godina. Mogli su oni izvući puno više, ako su oni s tim zadovoljni, neka ne gledaju u porezne obveznike. P. S. Dugopolje je izdvojilo 78 milijuna kuna za novi stadion.
Sramota nego sto, za Dinamo, Nog. Savez i Lijepu Nasu da Dinamo nema adekvatni stadion! U zadnjih 20-ak godina su silni milioni (eur) pristigli, te nestali... Dinamo je izbacio nnostvo talenata svijetskog nivoa...i jos uvijek je Dinamo kolijevka talenata ..... a o stadionu se samo prica, i to godinama...Tko je kriv? Pa to jasno ... Uprava Dinama, vodstvo Grada , Nog.Savez, nac. politika, a tko drugi? Totalno nesuradnja, nesposobnost, nezainteresiranst...
Zašto brišete komentare, zar vas istina boli.
Kako nas Hajduk sramoti svake godine u Europi, ovo je najmanji problem🤣
I barca se nakon 8:2 sramoti... a tko je diname? A hajdukovke budu vesele... ojdiname ne buš prvi...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pitanje za gradsku upravu a ne za dinamo, ne daju zemljište jer bi maksimir ostao prazan a nema se love ni za rušenje