Desetkovani PSG uspio samo do boda u francuskom derbiju protiv Lyona

09. siječnja 2022. u 23:22 0 komentara 196 prikaza

U derbiju 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon i PSG su odigrali bez pobjednika 1-1.

Lyon je poveo već u osmoj minuti golom Lucasa Paquete kojem je to bio sedmi pogodak ove sezone u 19 ligaških nastupa. PSG je u nastavku susreta lovio izjednačenje, a gosti su tek u 76. minuti zabili za 1-1, a pogodak je postigao Thilo Kehrer.

Tragičar utakmice je bio Kylan Mbappe koji je imao tri sjajne prilike, no nije uspio svladati Anthonyja Lopesa. U 38. minuti je pucao pored gola, u 42. minuti je pogodio stativu, a okvir gola je pogodio i u 82. minuti iz slobodnog udarca.

PSG je nastupio bez Lionela Messija koji se oporavlja od koronavirusa, a nije bilo niti Angela Di Marije, Juliana Draxlera, Danila Pereire, Gianluigija Donnarumme i Layvina Kurzawe, koji su također u samoizolaciji. Već duže vrijeme nema nti ozlijeđenog Neymara.

Nottingham Forest v Arsenal - Emirates FA Cup - Third Round - City Ground BOLAN PORAZ Arsenal doživio veliku sramotu: Drugoligaš ih izbacio iz FA kupa Champions League - Group G - Sevilla v VfL Wolfsburg IGRAO I RAKITIĆ Sevilla se pobjedom bliži Realu, sa zaostalim susretom mogli bi im doći na dva boda