Derbi La lige bez golova, igrao i Ivan Rakitić

19. rujna 2021. u 19:45 0 komentara 516 prikaza
Champions League - Group G - Sevilla v FC Salzburg

Nogometaši Real Sociedada i Seville igrali su u petom kolu španjolske La Lige u San Sebastianu neriješeno 0-0.

Zagreb: Dinamo i West Ham susreli se u 1. kolu Europske lige Komljenović Bivši dinamovac: Pogreške su odraz Dinamove nemoći, a Theophile mi nije jasan

Najbolju priliku na utakmici imao je domaći igrač Mikel Ojarzabal, koji u 27. minuti nije uspio iskoristiti jedanaesterac. Ivan Rakitić je za Andalužane igrao prvo poluvrijeme.

Sociedad je četvrti s 10 bodova, dok je Sevilla šesta s osam bodova.

I druga utakmica današnjeg programa, ona između Mallorce i Villareala, završila je 0-0.

Zagreb: Dani hrvatskih tržnica