Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Sport Automoto

De Villiers i Branch pobjednici druge etape

Vodstvo u ukupnom redoslijedu drže Argentinac Orlando Terranova (Mini) kod automobilista, odnosno Britanac Sam Sunderland (Ktm) kod motociklista
06. siječnja 2020. u 21:34 0 komentara 74 prikaza
Giniel De Villiers
Foto: UESyndication/PIXSELL

Južnoafrikanac Giniel De Villiers (Toyota) u konkurenciji vozača automobila i Bocvanac Ross Branch (Ktm) u konkurenciji  motociklista pobjednici su druge etape ovogodišnje relija "Dakar" vožene od Al Wajha do Neoma u Saudijskoj Arabiji u dužini od 393 kilometara.

Diletta Leotta Popularna Lijepa novinarka otkrila tajnu svog savršenog izgleda, i to radi svaki dan

Vodstvo u ukupnom redoslijedu drže Argentinac Orlando Terranova (Mini) kod automobilista, odnosno Britanac Sam Sunderland (Ktm) kod motociklista.
 
REZULTATI, 2. ETAPA,
Vozači automobila:

1. Giniel De Villiers/Alex Haro Bravo (JAR/Špa/Toyota)       3:37:20
2. Orlando Terranova/Bernardo Graue (Arg/Arg/Mini)              3:57
3. Sheikh Khalid Al Qassimi/Xavier Panseri (UAE/Fra/Peugeot)    5:42
4. Mathieu Serradori/Fabian Lurquin (Fra/Bel/Century)           9:39
5. Nasser Al-Attiyah/Matthieu Baumel (Kat/Fra/Toyota)          11:46
6. Carlos Sainz/Lucas Cruz (Špa/Špa/Mini)                      13:05
UKUPNO:
1. Orlando Terranova/Bernardo Graue (Arg/Arg/Mini)           7:07:36
2. Carlos Sainz/Lucas Cruz (Špa/Špa/Mini)                       4:43
3. Nasser Al-Attiyah/Matthieu Baumel (Kat/Fra/Toyota)           6:07
4. Mathieu Serradori/Fabian Lurquin (Fra/Bel/Century)           7:22
5. Vaidotas Zala/Saulius Jurgelenas (Lit/Lit/Mini)              8:11
6. Giniel De Villiers/Alex Haro Bravo (JAR/Špa/Toyota)         12:04

A1 BRZINA JE VRLINA 3 razloga zašto je 5G tehnologija bitna za budućnost gaminga

Vozači motocikala:
1. Ross Branch (Boc/Ktm)              3:39:10
2. Sam Sunderland (VB/Ktm)               1:24
3. Pablo Quintanilla (Čile/Husqvarna)    2:21
4. Kevin Benavides (Arg/Honda)           3:40
5. Luciano Benavides (Arg/Ktm)           3:44
6. Joan Barreda Bort (Špa/Honda)         4:57
UKUPNO:
1. Sam Sunderland (VB/Ktm)            7:05:22
2. Pablo Quintanilla (Čile/Husqvarna)    1:18
3. Kevin Benavides (Arg/Honda)           1:32
4. Matthias Walkner (Aut/Ktm)            2:00
5. Ricky Brabec (SAD/Honda)              4:11
6. Ross Branch (Boc/Ktm)                 4:19

Norveška rukometna reprezntacija
Hrvatska u finalu
Pogledajte što norveški mediji pišu nakon poraza, još ne mogu vjerovati da neće u finalni boj
Plin
SMANJENJE CO2
Perspektive plina kao alternativnog goriva u prometu u Hrvatskoj
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.