Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'NISAM BIO STO POSTO'
Povratak na članak

Davor Šuker oglasio se nakon ulaska u Izvršni odbor Uefe, evo što je rekao

– Ovo je prekrasan osjećaj, ljudi koji rade u nogometu to su prepoznali i zahvalan sam im, a čestitam i predsjedniku Uefe na reizboru – rekao je Šuker

Komentari 58

CA
carpediem
19:27 24.03.2015.

Hajde da vidimo kako ce mo proci kad i mi Hrvati tu imamo jednog Hrvata

VL
Avatar Highkm
Highkm
19:27 24.03.2015.

Sve najbolje...sretno i u buduce.

VL
PA
partizancina
20:01 24.03.2015.

U 19.50 slusam rici doticnog gospona SUKERA na zagrebackoj televiziji u sredisnjem dnevniku kako ce ovo lito na hrvatskom jadranu se naci sa frendima i osnovati REGIONALNU ligu ....jeli to mislio na regionalnu na drzave oko hrvatske kao italiju slovenijuiju madarsku auatriju bosnu i jos neke tu iliti ono po YUsipovicu/pusi-cki nekadasnje juge -jugoslovensku ligu........ostaje da vidimo

VL
SU
suncesmokvemaslina
20:31 24.03.2015.

ajme meni kako si ušao bez podrške srba, eee...ha

VL
LU
lukateli1
19:40 24.03.2015.

Patite BBB i Torcida! Eto, Mamic mu sve sredio! Al', ne zavaravajmo se! pa, vi cete pokusat i u subotu prekinut tekmu! Zar ne? Domoljubi? Kriminalci, neradnici, lezilebovici, dileri, nepismeni, krelci... To ste vi!

VL
Avatar hahaha...
hahaha...
20:34 24.03.2015.

ČESTITAM Davore !!! Jedan si od največih promotora Hrvatske u svijetu.

VL
OB
Objektivno...
22:20 24.03.2015.

Ovaj je dobio više glasova nego što je u životu zavrnio rundi pića

VL
HR
hr76
20:59 24.03.2015.

Super i za Šukera, a i za hrvatski nogomet! Ovo smanjuje mogućnost pojave novog Nishimure, puno znači imati svog čovjeka u vrhovnom tijelu nogometne Europe!

VL
GU
General_U
20:14 24.03.2015.

bravo za šukija i neka mu je sa srećom.

VL
PO
pozornik66
01:52 25.03.2015.

Svaka čast , moramo biti sretni kad netko od Hrvata pobijedi na izborima za IK Uefe ,to je dobro za Hrvatsku i za naš nogomet

VL
SV
sven222
21:33 24.03.2015.

nikakve nema razlike u biranju kod nas u Hrvatskoj i u toj razvikanoj Europi... i kod nas a i kod njih osuđeni kriminalci mogu biti izabrani...u biti u nogometu je i najveća korupcija od vrha po do najniže stepenice...

VL
Avatar sasquatch
sasquatch
01:56 25.03.2015.

ako nije on zaslužio, onda ne znam ko je,prema tome stišajte glazbu

VL
Avatar Abcda
Abcda
22:54 24.03.2015.

U Dnevnik 3 , Stipe pozvao Deu iz Indexa da komentira ovaj dogadjaj. Razbija san nogon TV i nije mi za , provokacija "nacionalne" TV je bila neizdrziva .

VL
Avatar Abcda
Abcda
21:02 24.03.2015.

Nije mi jasno kako je prosao kad su komsije izricito bile protiv ... ? Valjda ni komsije vise nisu sto su nekad bile , prokuzili su ih . (-:

VL
JO
josip2505
17:59 25.03.2015.

Svaka cast Sukeru,Sve naj bolje u buducem radu.

VL
LE
LeonardS
20:02 24.03.2015.

Sramno, takvi su HNS,UEFA I FIFA

VL
Avatar Abcda
Abcda
21:05 24.03.2015.

Kmecanje je preslo sva ocekivanja , super. Bravo Suki !!!!

VL
LA
Lajavac
09:46 25.03.2015.

Definitivno veliko priznanje za hrvatki sport, napose nogomet. Naravno da će sada rušilački faktori kod nas učiniti sve da kako ne bismo pomislili da se možemo izvući iz kaljuže. Podsjetit će nas u novinama na naše prljavo rublje, pokušat ćee prekinuti utakmicu u subotu ... Oni ne mogu podnijeti da je Hrvatska u nečemu uspješna.

VL
PR
propalismoFranjoskroz
20:16 24.03.2015.

tolike godine škole i učenja,pa nek netko kaže da se ne isplati posvetiti obrazovanju...

VL
HL
HV_LAKI102
19:50 24.03.2015.

Sta drugo reci nego svaka cast Sukeru,zasluzio si ti to mjesto svojim rezultatima.Drago mi je da i dalje ostajes predsjednik HNS-a.jer znam dok je tebe i brace Kovac u HNS-u nema regionalne lige koja bi unistila hrvatski nogomet,isto kao sto nam je unistila kosarku....puno srece i dobrih rezultata u buducem radu!!

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.