Dani Olmo briljirao na otvaranju sezone

Aktualni njemački prvak Bayern u petak je demolirao Schalke s 8:0
20. rujna 2020. u 18:29 0 komentara 1016 prikaza
Dani Olmo

Nogometaši RB Leipziga otvorili su prvenstvo pobjedom 3:1 protiv Mainza uz odličnu predstva Danija Olma koji je izborio najstrožu kaznu, a potom i upisao asistenciju.

Luka Modrić Otkazan let U zadnji čas spriječena moguća tragedija, u zrakoplovu trebao biti i Luka Modrić!

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Emila Forsberga iz jedanaesterca koji je izborio Dani Olmo. Samo četiri minute kasnije već je bilo 2:0, ovoga puta Olmo je asistirao, a Yussuf Poulsen zabio.

U 48. minuti je smanjio Jean-Philippe Mateta, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Amadou Haidara u 51. minuti.

Sara Kolak USPONI I PADOVI Oduševila je Hrvatsku, a onda odlučila napustiti Lijepu Našu. Danas živi u Oslu

Aktualni njemački prvak Bayern u petak je demolirao Schalke s 8:0, dok je još jedan od kandidata za naslov, Borussia Dortmund, u subotu otvorila prvenstvo pobjedom protiv imenjaka iz Mönchengladbacha sa 3:0