Dalić prelomio, ovo je sastav Hrvatske za Ganu: Gvardiol seli na klupu, veliko iznenađenje u prvih 11
Branič Manchester Cityja nije se do kraja oporavio nakon loma noge u siječnju,.nije u najboljoj natjecateljskoj formi i izbornik je odlučio kako je zato najbolje da ovaj susret počne na klupi za pričuve
Komentari 43
Još samo treba da izbaci Baturinu i uvede Pašalića. Izbaciš M Pašalića koji uz Baturinu jedini stvara neku opasnost on uvedeš Vlašića?
Bitno je da je ugurao Vlašića. Da Dalić nijeizbornik taj lik nikad ne bi zaigrao za reprodukciju.
Zasto je Orsic izostavljen??
Baturina lijevo, Vlašić u sredinu, nek šutiraju izvanka i budu aktivni. Ali kud opet Kovačić otpočetka s Modrićem, uz Modrića treba prava šestica, da trči i drži leđa, nadam se da će Sučić biti taj, a Kovačić za zadnjih pola sata umjesto Luke. Sretno naši, hrabro i čvršće!🇭🇷
Izgleda da je bilo puno biljara.....Dalić& Vlašić
Gledam Americanu. Javna dalekovidnica pretvara nam hrvatsko predstavništvo u lošiju inačicu Hajduka! “Navijači su raspjevani, atmosfera je vatrena od ranog jutra,….”, puštaju u eter totalne neznalice koji najavljuju pobjedu od 5:0 pa čak i 7:1, a događaji na terenu, nestručnostt stožera i pogubljenost izbornika im nije bitna. Pljuc, “rezultat je samo trend” 😢👎😫
Sramotna su ova tri gosta u Americani
Opet vl piše sastav koji će igrati, a sigurno nitko nezna osim igrača stručnog stožera
Bez domoljuba Joška u našoj odbrani zuji rupa.
Pa taj optuženi jednostavno nemora ići u Toronto. Zaßto bi nam zbog njega pustili.
Daliću, majstore! NesumLJivo si najbolji! Nakon svih priprema, dvije prijateljske utakmice, svakodnevnih treninga i cjelodnevnog druženja te dvije utakmice u skupini, izbornik je otkrio da je Gvardiol, s vijcima još uvijek u nozi, nespreman!!!👏👏 Zlatko, izborniče naš, još samo večeras! 🙏🙌
Ako je ovo istina, žalosno..... Vlašić može igrati u drugoj Hrvatskoj nogometnoj ligi!!!!
Natrpao je hajdukovac dalić sve hajdukovce da se bolje prodaju a za repku ga boli.
pofarbani bez vlasica ni na wc
Kovačić i Modrić na klupu i uvesti ih samo zadnjih 20-tak minuta...
biser povede na Svjetsko jenog lijevog beka... i taj mu je totalno van forme... za šta su ti služile 4 pripremne tekme daliću nesrećo? teraj to nakon svjetskog..
Kad Vlašić igra mi smo opasniji za gol Tko to nije do sada vidio, neće ni vidjeti.
Čemu forsiranje tog prosječnog igrača? Blaić je možda ok za 3u englesku ligu ali totalan promašaj za repku 2-0 za Ganu
Perišiću nije mjesto u obrani, dobro je da je ušao Vlašić, mislim da nam on može pomoći. Stanišić može igrati obje strane a Jakić je odigrao odlične partije na desnoj strani!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bez i jednog jedinog krila?