Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Igor Flak
Povratak na članak

Da postoji moral, pa Mamića već ne bi bilo

Budu li se procesuirale velike ribe, to je dokaz da naše pravosuđe radi svoj posao

Komentari 68

PO
pozornik66
18:48 04.07.2015.

Da postoji moral onda nebi bilo partije, i mi bi mogli pronaćii ,pokopati nestale i ubijene prijatelje , rodbinu i didove , tko o čemu k.urva o moralu

VL
Avatar Orgasmatron
Orgasmatron
21:29 04.07.2015.

pouzdano znam da je Igor Flak pisao tekst po naruđbi za to točno - za dva pečena pileta (ona iz konzuma) i gajbu piva

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
20:08 04.07.2015.

opet Flak....toliko je dobro bilo ono kratko vrijeme bez njega, pa se opet vratio. Opet s istim demagogijama plac-pressa

VL
Avatar juma
juma
18:27 04.07.2015.

Gospodine Flak, otkuda vam pravo na osnovu slučaja Mamić sve hrvatske sportaše i hrvatski sport nazivati trulim i nepoštenim? Ovaj članak je upravo ogledni primjer neprofesionalizma i neobjektivnosti i spada u medijski talog pristranosti i navijačkog novinarstva kojem svjedočimo svaki dan. To što vi imate sa Zdravkom Mamićem vaš je osobni problem, a ne problem hrvatskog sporta. Naši sportaši su u svjetskim relacijama zasigurno uspješniji i više cijenjeni od hrvatskih novinara, gospodarstvenika ili političara. Evo i danas su dva tenisača iz jedne tako male zemlje ušla medju 16 najboljih svjetskih tenisača. Možete li se vi podičiti takvim dostignućima? Naravno da ne, osim ako ne računate to što su vas nogometni huligani izabrali za glasnogovornika.

VL
ZO
zoom
18:53 04.07.2015.

flak i morala? hahaha...flak i novinarstvo? hahaha...flak i pisanje po drugarskoj narudžbi? e, to da!

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
19:09 04.07.2015.

Mislim da znam zašto čipi čipsi kmeče ovih dana, boje se da ce se saznat da su zaposlenici Dinama, da kamatare klub i da će bit izbačeni iz funny cluba i naravno da će se proširiti istraga za pokušaj ubojstva navijača Dinama.

VL
DU
Deleted user
21:27 04.07.2015.

Mamicevo ponasanje je sigurno za svaku kritiku i za mene to je stvar njegovog kucnog odgoja.sto se tice financija u tome je sposoban,sjetimo se koliko je igraca Dinamo prodao i za koje novce.Hajduk je Modrica odbio kao antitalenta,a Mamic sa njim zaradio Miljune,ne Kuna,nego Eura!

VL
CR
crocro
18:50 04.07.2015.

Ljudi pričaju da su neki obećali kako će "isušiti nogometnu močvaru", pa da je nisu isušili. Ili im nisu radile pumpe ili vode u močvari uopće nije bilo. Pa onda opet neki pričaju da se ovim uhićenjima želi pod svaku cijenu isušiti močvaru ali drugim sredstvima. Da li su ta druga sredstva ovakva uhićenja nogometnih čelnika, to nisam uspio razumjeti iz usta ljudi koji o tome pričaju.

VL
Avatar jutarnji listovi
jutarnji listovi
12:25 04.07.2015.

Ništa novo u Dolini suza.

VL
ME
Meter
18:40 04.07.2015.

Bravo!

VL
LI
LigaPrvaka
19:28 04.07.2015.

flek ili flak je nakon visemjesecnog odsustva ispuzao iz svoje stakorske rupe i napisao jos jednu bljezgariju. da ima morala flek ili flak vrag bi ga znao bi čistio lice odavna

VL
ML
Mlad75
21:12 04.07.2015.

Flak, presmješno...ako se politika ne bavi pravosuđem i ako je pravosuđe ne ovisno kao i USKOK kakve onda veze ima jel premijer Milanović ili netko drugi???? Očito je i samo Flak ovom tezom dao do znanja kako Milanović upravlja USKOK-om , ali na principu političkih obračuna , dokaze prikuplja samo protiv svojik oponenata i protivnika, bilo osobnih bilo političkih....ako je naš USKOK toliko nepristran, zašto tako revno po 300 dana u godini ne istražuju Todoričeve tvrtke, zašto ne prodaju Croatia osiguranja, poslovanje drugih velikih tvrtki, Adris grupe, što i kako radi brat premijera kojeme su dokazane posjete poreznoj upravi preko 23 puta.....Vrdoljak i njegovi poslovi, Zašto se ne uže u HEP i vidi kako rade 42 direktora iz HNS......privatizacija, čudne trasankcije unutar i izvan Hrvatske, ...političari koji svojim odvjetnicima prebacuju tvrtke koje nakon toga dobijaju unosne poslove sa državom.....Ajde 300 dana stalnih inspekcija u sve te druge tvrtke, kao što su se Dinamu natovarili na leđa i ok ako je Mamić ukrao nek ga osude , al zašto se partijaši ne procesuiraju, ....zašto se meni svaki porez naplati, a Nini Paviću oprosti 360 miliona duga državi, zašto Todoriću svake godine opraštaju po min. 200 miliona....pa je su li oni to možda vrijedniji građani od mamića ili su samo vrijedniji političarima ......prvo ti Milanoviću brata procesuiraji a onda kreni dalje.......ovo je najobičniji politički progon koji traj eveć godinama i kojim se želi Dinamo dovesti u rang ostalih jadnih klubova koji nemogu platiti niti režije a kamoli plaće igračima, za razliku od Dinama.....želi se uništiti Hrvatska reprezentacija jedina svijetla točka u ovoj lopoviji koja je Hrvatsku bacila na dno i sad žele i uništiti hrvatski ponos jer očito nam je još jedino ostalo to, al nam jugoslaveni nežele dopustiti niti radost uživanja u nogometnim utakmicama hrvatske reprezentacije....

VL
LI
LigaPrvaka
19:29 04.07.2015.

Potkrala se greska odispod, tribalo je stajati.....čistio ulice odavna

VL
AB
abendblatt
19:24 04.07.2015.

Tako dakle, danas ako posudis novac i uredno ga vratis, si kriminalac, ako pak posudis novac i ne vratis ga onda ti drzava omogucava predstecajnu nagodbu i posten si covjek, ali ostavimo sad to, nadam se da ce USKOK sad prema svima biti jednak, tako je barem u pravnoj drzavi,ocekujem od sutra privodjenja svih u Hrvatskoj koji nisu platili porez Drzavi ili ga pokusali utajiti kako to kaze USKOK, treba poceti od Pavica, HRT-a, Babica, svih drzavnih poduzeca koji nisu radnicima isplatili place do same Drzave koja je najveci duznik, ah da zaboravio sam i Milanovicevog spisatelja Davora Butkovica.

VL
MA
Mars..+
18:33 04.07.2015.

Da postoji moral, pa Mamića već ne bi bilo >>>>> ha,ha,haaaaaaaaaa i to nam kaze moralna vertikala Flak. Boze dragi cega sve nema u Hrvatskoj!

VL
HA
hajduk1966
18:46 04.07.2015.

I vas su gos.Flak nakljukali partijskim bajkama,ovako im samo pomazete jos ce ispasti zrtve

VL
IS
istina00
18:57 04.07.2015.

ova jadna flakova slovca su samo radi judinog novca....

VL
BS
bslider
20:43 04.07.2015.

Nevjerovatno koliko su neki ljudi u stanju braniti lopove i kradljivce..AAA kao volimo Hrvatsku..Plačanje poreza je ljubav prema domovini.

VL
PR
pravica
20:50 04.07.2015.

Tko o čemu smardovi bi o poštenju. Fujjjjj

VL
Avatar simbaVBKOs
simbaVBKOs
12:11 05.07.2015.

Crveno kokodakalo, odkukurikao si ti svoje...

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.