Cro Copa oštro napali jer nije čestitao Miočiću, brzo je stigao njegov odgovor: Budalu...
Stizale su čestitke iz cijelog svijeta, Dana White rekao je kako je Miočić najveći svih vremena, ali jedna čestitka, ona Mirka Filipovića (barem javna, vjerujemo da je privatno čestitao svom kolegi), je izostala
Komentari 86
Mirko je najveći,baš zato je i ljevičar.
Koliko je meni poznato nije mu ni onaj boksac PUPEK cestitao. Zasto se o tome ne pise??
Šta vas briga jel tko nekomu čestito ili ne....
Puno jos Stipe mora da uradi da stigne Mirka, a da je Mirko bahat to pisu samo zlobnici
Zašto sad on mora čestitati nakon svakog meča? Što se njega tiče on možda niti ne gleda te mečeve.
Pazi ti sad nacija se uzbudila..kakvih budala sve ima..pa možda mu je čestitao privatno..bitno da se iz ničega napravi nešto..
Stipe se toliko ponosi svojim hrvatskim korjenima da na hrvatskom ne zna niiti dobar dan izgovoriti! Jedino, ali bas jedino sto je na njemu hrvatsko su ime i prezime...
Budale se same, cini se, javljaju. Stipe jest dobar, a imao je i srece, ali da bi dostigao Mirkovu razinu mora jos mngo rundi borbi odraditi.
Šta vi no name prozivate Mirka legendu. Čestita kome on hoće čiszite svoju kuću.
Šta Hrvat ima čestitati nekom Ameru? Možda bi Amerikanac iskomentirao "Tko je ovaj?" ili samo ignorirao to.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A što bi Filipović u špici godišnjeg odmora, morao znati što se negdje u svijetu dešava?