Čop zabio u 4:1 pobjedi Malage, Halilovićev Gijón ostao u ligi

Duje Čop
1/6
15.05.2016.
u 21:59

Malaga je završila na osmom mjestu španjolske nogometne lige, a Halilovićev Gijón je osigurao ostanak u španjolskoj ligi

Duje Čop oprostio se od ove sezone pogotkom. Za Malagu je postigao prvi pogodak u 4:1 pobjedi nad Las Palmasom.

Malaga je završila na osmom mjestu španjolske nogometne lige, a ovo je bio Čopu sedmi pogodak. Igrao je do 77. minute.

Halilovićev Gijón je pobjedom protiv Villarreala (2:0) osigurao ostanak u španjolskoj ligi. Hrvatski reprezentativac je u igru ušao u 68. minuti.

Ostali rezultati: Espanyol - Eibar 4:2, Betis - Getafe 2:1, Rayo Vallecano - Levante 3:1.