City šokiran, Kovač opet prosuo bodove, Rakitiću 20 minuta

15. rujna 2019. u 00:05 0 komentara 2538 prikaza
Niko Kovač
Pogledajte galeriju 1/3

U derbiju 4. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig i Bayern su igrali 1-1 (1-1).

Ivan Rakitić Bit će još puno pitanja Barcin trener otkrio zašto Rakitić ne igra, to se Daliću neće svidjeti

Gosti iz Münchena poveli su već u 3. minuti nakon što je Mueller odlično proigrao Lewandowskog, a na 1-1 poravnao je Forsberg iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon što je Hernandez prekršajem zaustavio Poulsena u svom 16-ercu.

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač ostavio je aktualnog hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića na klupi. RB Leipzig je na vrhu ljestvice s 10 bodova, jednim više od druge Borussije iz Dortmunda, a dva više od trećeg Bayerna i četvrtog Wolfsburga. Španjolski nogometni prvak Barcelona u derbiju je 4. kola na svom Camp Nou uvjerljivo nadigrala Valenciju s 5-2 (2-1).

Barcelona je odlično otvorila utakmicu i povela 2-0 preko Fatija (2) i De Jonga (7) nakon samo sedam minuta. Valencia je smanjila na 2-1 golom Gameira (27), no u nastavku su Pique (51) i Suarez (61, 82) riješili pitanje pobjednika. na konačnih 5-2 smanjio je Maxi Gomez (90+2).

Mario Mandžukić NIJE U ŠOLDIMA SVE Srbin želio Mandžu, nudio mu je pravo bogatstvo! Njegov odgovor nije mu se svidio

Ivan Rakitić igrao je od 70. minute za Barcelonu koja je sada četvrta na ljestvici sa sedam bodova, dok je Valencia 14. s četiri.
Vodeći Atletico iz Madrida izgubio je prve bodove u sezoni izgubivši na gostovanju u San Sebastianu od Real Sociedada s 0-2 (0-0). Domaći su sve riješili u samo tri minute preko Odegaarda (58) i Monreala (61).
Atletico je ostao na devet bodova, jednim više od Reala iz Madrida i Athletica, dok je Real Sociedad šesti sa sedam bodova.

Povratnik u elitni razred engleskog nogometa Norwich City šokirao je aktualnog prvaka Manchester City pobijedivši u susretu petog kola na Carrow Roadu s 3-2.

Bila je to sjajna predstava 'kanarinaca' koji su ostvarili prvu pobjedu protiv 'građana' nakon svibnja 2013. godine kada su također slavili s 3-2.

Ivan Rakitić NIZ PORUKA Ivan Rakitić objavama na Instagramu odgovorio kritičarima koji su ga prozivali!

Domaćin je poveo u 18. minuti golom Kennyja McLeana nakon ubačaja iz kornera, a samo deset minuta kasnije već je bilo 2-0. Teemu Pukki je nakon brze kontre sjajno proigrao Todda Cantwella kojem nije bilo teško zabiti u prazna vrata. Bilo je to tek drugi put da je City pod vodstvom Pepa Guardiole primio dva gola u prvih pola sata utakmice.

Aktualni engleski prvak i skorašnji suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka je do poluvremena uspio smanjiti preko Sergia Aguera, međutim nakon svega pet minuta nastavka "kanarinci" su ponovo bili na +2. Emiliano Buendija je 'ukrao' loptu neopreznom Otamendiju i uposlio Pukkija koji pogađa za 3-1. Bio je to već šesti pogodak finskog napadača ove sezone, a ima i dvije asistencije.

City je uspio smanjiti u 88. minuti golom Rodriga Hernandeza s ruba kaznenog prostora, a dvije minute kasnije moglo je biti i 3-3, no Tim Krul je obranio Aguerov udarac. U trećoj minuti nadoknade priliku je imao i Gabriel Jesus, ali je nizozemski vratar još jednom bio siguran.

Ivan Rakitić VATRENI VEZNJAK Oglasio se Ivan Rakitić! Emotivnom porukom pokazao što misli o Hrvatskoj

City je posljednji poraz u prvenstvu doživio u siječnju ove godine kod Newcastle Uniteda (1-2).

Poraz Cityja s oduševljenjem su dočekali na Anfieldu jer Liverpool nakon pet kola ima četiri boda prednosti. "Redsi" su u prvom susretu ovog kola pobijedili Newcastlea s 3-1, te zadržali stopostotan učinak.