Cibosi igrali slabo u obrani i izgubili kod FMP-a

1/5
04.11.2017.
u 19:44

Luka Žorić je sa 15 ubačaja bio najefikasniji kod Cibone, dok je Filip Čović sa 23 koša i 10 asistencija predvodio FMP

Košarkaši Cibone u susretu su 7. kola regionalne ABA lige izgubili kod FMP-a sa 79-99 (19-26, 21-29, 25-18, 14-26).

Cibona je u beogradskom predgrađu Železniku odigrala vrlo loše prvo poluvrijeme, pogotovo u fazi obrane u kojoj nije pokazala nikakav angažman. Domaći su to iskoristili i postigli 55 poena što im je donijelo 15 pogodaka prednosti na poluvremenu.

Cibona je u nastavku zaigrala angažiranije, tijekom treće četvrtine u nekoliko navrata smanjila na devet razlike, da bi serijom 15-3 krajem trećeg i početkom četvrtog dijela stigla na samo 76-72, a pri tom rezultatu je imala i napad.

Nažalost, pokušaj trice Marka Tomasa nije bio precizan, a zatim je FMP uzvratio s dvije uspješne akcije za po tri poena i pobjegao na 82-72. U samoj završnici Cibona se "raspala" i na kaju doživjela uvjerljiv poraz.

Luka Žorić je sa 15 koševa bio najefikasniji kod Cibone, dok je Filip Čović sa 23 koša i 10 asistencija predvodio FMP.

Nakon sedam kola Cibona ima učinak od tri pobjede i četiri poraza, a FMP četiri pobjede i tri poraza.