Cibalia upisala drugu pobjedu u sezoni u utakmici s tri jedanaesterca

Cibalia - Slaven Belupo
1/22
21.04.2017.
u 21:55

Vinkovčani su na svom terenu svladali Slaven Belupo s 3:1 u utakmici s tri jedanasterca.

Cibalia je u 29. kolu HNL-a stigla do druge pobjede ove sezone. Vinkovčani su na svom terenu svladali Slaven Belupo s 3:1 u utakmici s tri jedanasterca.

Domaćini su u vodstvo došli već u drugoj minuti. Glavica je iskoristio grešku u obrani Slavena i svladao Blaževića.

Na 2:0 povisio je Frane Vitaić koji je u 73. minuti zabio s bijele točke nakon što je Aliti igrao rukom.

Nakon toga su gosti smanjili iz jedanasterca kojega je realizirao Ivanovski (85.), da bi konačni rezultat postavio Vitaić još jednim udarcem s bijele točke (86.).

Posljednjeplasirana Cibalia je sada stigla na četiri boda zaostatka od Splita koji u nedjelju igra s Lokomotivom. Slaven Belupo nastavio je niz bez pobjede i ostaje na šestom mjestu.