Čerenšek nema licencu za sportskog psihologa!
– Čerenšek je pogriješio što sebe spominje kao sportskog psihologa, a nema dopusnicu, što nije u skladu s etičkim kodeksom.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa ako je gobac veči rukometni stručnjak od balića i metličića, ne vidim razloga zašto se i ovaj nebi nazivao stručnjakom. danas su u hrvatskoj, u sportu stručnjaci svi, samo stručnjaci nisu oni koji su se radom, školovanjem i rezultatima dokazali. danas gobac i onaj predsjednik hrs-a odvjetnik donose najstručnije odluke u sportu, a to je kadroviranje reprezentacije. strašno i žalosno je da gobac u rukometu misli kako bolje od balića zna tko treba voditi reprezentaciju, eto to su hrvatski zakoni... dok zakon iz sporta ne makne takve likove, neće hrvatska iči naprijed