Cedevita teško do važne pobjede nad Igokeom

Cedevita - Crvena zvezda
1/5
03.02.2019.
u 00:17

Elgin Cook je ubacio 17 koševa, Toni Katić 15, Ivan Ramljak 12, a Andrija Stipanović 11 za pobjednike

Košarkaši Cedevite dobro su se namučili kako bi došli do pobjede na gostovanju kod Igokee koju su u utakmici 18. kola ABA lige svladali sa 78-75 (21-15, 19-13, 19-26, 19-21), iako su polovicom treće četvrtine imali 13 koševa prednosti.

Igokea je u 38. minuti došla do jedinog vodstva (73-72), ali je momčad Slavena Rimca do kraja dvoboja uspjela preokrenuti rezultat i primiti samo jedan koš u završnici, kad je pobjednik već bio odlučen.

1/8

Edo Murić je s dva pogođena slobodna bacanja donio prednost Cedeviti od 78-73 i zapečatio 13. ovosezonsku pobjedu u ABA ligi.

Elgin Cook je ubacio 17 koševa, Toni Katić 15, Ivan Ramljak 12, a Andrija Stipanović 11 za pobjednike. Strijelce domaće momčadi predvodio je Marko Luković s 22 koša.