Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 174
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Što kad stvari ipak izmaknu kontroli kao na Rujevici? Izronilo je ono što se ignorira

Kako je suparništvo Dinama i Hajduka postalo kamilica prema onom Hajduka i Rijeke, tolikom da su se kola slomila baš preko leđa brončanih. I što ako najgore tek slijedi?

Komentari 6

IO
ioniq
17:36 11.06.2023.

prvi krivac s kojim je sve počelo je sam Livaja koji će ponašao sramotno i neprilično reprezentativcu Hrvatske. drugi krivac je HNS koji nije odmah reagirao i kaznio ga zbog toga. treći krivac je Dalić koji je nakon svega pozvao livaju kao da se ništa nije dogodilo. 4. krivac su navijači koji se nisu onako smjeli ponašati i spuštati na taj nivo...no oni su tek četvrtka karika u lancu krivnje što je do ovoga došlo!

VL
Avatar white socks
white socks
19:24 11.06.2023.

Livaja ništa gluplje nije mogao napraviti. I svojim pjevanjem i vrijeđanjem Šibenčana i napuštanjem reprezentacije. Njegovi postupci su u korist daljih tenzija i još većih napetosti.

VL
Avatar Besna Mirela
Besna Mirela
11:29 12.06.2023.

copy/paste komentara od neki dan.... Očigledno je problem u Livaji a ne u okruženju ili navijačima. Kako siješ, tako i žanješ a meni se čini da je tek počeo sa žetvom. Htjeli priznati ili ne, njegov reprezentativni status je završen i sumnjam da će više itko preuzeti odgovornost pozvati ga, posebno na domaće tekme pred našim navijačima. Nadalje, nema sumnje da ovo što je bilo u Rijeci i pogrdno skandiranje i vrijeđanje Livaje nije isključno i na ostalim terenima. Pitanje je u kojoj mjeri je i koliko dugo Hajduk to spreman podnositi posebice jer je na žalost ekipa postala žrtvom pojedinca. Nije samo njegovo ponašanje već naprosto i igra. Lik nema snage za jedno poluvrijeme u nezahtjevnoj HR ligi i igrač je manje u ekipi. Osim toga, unatoč statistici, u zadnjem dijelu sezone po doprinosu ekipi je debelo iza Mlakara, Benrahoua pa čak i ozlijeđenog Sahitija. Mislim da je 'bog nogometa' lagano na putu prema dolje.....

VL
RE
RedTree
15:55 11.06.2023.

Summa summarum, treba razlikovati klupski nogomet od reprezentativnog i shvatiti da je nogomet najvažnija sporedna stvar na svijetu, da ima puno važnijih stvari u našem životu od ovršnog zakona, blokiranih, skupa života pa na dalje. I da nije normalno nikom vikati "umri", bez obzira na bilo što. I naglasiti da pričamo o par pojedinaca tada nažalost, a ne o ostatku stadiona koji je bio pozitivan, kakav treba i biti. Samo ostaje pitanje što je osiguranje radilo, zašto nije na vrijeme reagiralo izgleda.

VL
RE
RedTree
16:37 11.06.2023.

Mislim da se sve to predimenzioniralo. Iz Splita se više gleda prema nekom rezultatu na kraju, nego o rivalitetu. Da pričamo o par pojedinaca nažalost koji ne razlikuju izgleda klupski nogomet od reprezentativnog i neke granice izgleda minimalnog pristojnog ponašanja koje bi trebali postojati. Uglavnom nek osiguranje odradi svoj posao na vrijeme i sve će biti ok.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.