Budi se Atalanta: Klub iz Bergama prekinuo sjajan Romin niz

Pobjedu Atalanti, koja je u Ligi prvaka teško stradala na stadionu Maksimir izgubivši od Dinama 0:4, donijeli su Daniel Zapata (70) i Marten de Roon (90).
25. rujna 2019. u 21:23 0 komentara 1022 prikaza
Mario Pašalić
Pogledajte galeriju 1/3

U susretu petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na stadionu Olimpico pobijedila Romu sa 2:0 nanijevši prvi poraz rimskom sastavu u posljednjih 20 utakmica.

Marin Tomasov Bravo, majstore Bivši hrvatski reprezentativac zabio spektakularnu golčinu s više od 50 metara!

Bila je to treća Atalantina gostujuća pobjeda ove sezone u talijanskome prvenstvu, dok je Roma upisala prvi poraz ove sezone nakon dvije pobjede i dva remija.

Pobjedu Atalanti, koja je u Ligi prvaka teško stradala na stadionu Maksimir izgubivši od Dinama 0:4, donijeli su Duvan Zapata (70) i Marten de Roon (90).

Nizozemcu je za drugi gol asistirao Mario Pašalić, a mladi hrvatski veznjak je ušao u igru samo dvije minute ranije.

Za Romu je od 76. minute zaigrao Nikola Kalinić kojem su to bile prve minute u Serie A u dresu rimskoga kluba. Dvije minute nakon ulaska u igru Kalinić je imao sjajnu priliku za izjednačenje, no njegov udarac obranio je Pierluigi Gollini.

Luka Modrić On će odlučiti Nevjerojatno što madridski Real traži od izbornika Dalića

Roma je posljednji poraz u svim natjecanjima upisala u ožujku prošle godine kada je na Olimpicu izgubila od Napolija sa 1:4. Nakon toga je nanizala 12 pobjeda i sedam neodlučenih rezultata.

Atalanta je ovom pobjedom skočila na treće mjesto sa 10 bodova, tri manje od Juventusa i dva manje od Intera koji ima i utakmicu manje.