Brzo se pokajao: Štimac ekspresno obrisao kontroverznu objavu, no šteta je već učinjena
Mediji iz Bosne i Hercegovine čekaju reakciju UEFA-e i vlastitog nogometnog saveza, a očekuju tešku osudu Štimčevih djela budući da se ona direktno kose s pravilima nogometnog saveza Bosne i Hercegovine i UEFA-e.
Komentari 4
A što je to loše ili netočno rečenu u toj objavi? Je li vi to pozivate UEFU da kazni Štimca, i što je to na rubu što sugerira ovaj članak?
Koje su ovo gluposti. UEFA može diktirati što i kako govore nogometni djelatnice za vrijeme i oko utakmice. Što netko piše na svojim društvenim mrežama se ne tiče niti UEFE niti bosanskog saveza i nemaju apsolutno nikakvih zakonskih prava kažnjavati nekoga zbog njegovih političkih stavova izrečenih na društvenim stranicama. Ovakva medijska haranga protiv nekoga zbog njegovih stavova je zlonamjerno korištenje medija protiv onih s kojima se autori članaka ne slažu. Ako je Štimac svojom objavom prekršio kakav zakon onda je na organima gonjenja i pravosuđu da poduzmu ZAKONSKE mjere, a ne na novinarčićima da ga proganjaju. NAravno, očekujem žuti ili crveni nakon ovog komentara.
IQ Štimca je poznat, treba mu oprostiti.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve odlično rekao!